Treking palice Trail Cork Black Diamond
TRAIL SERIES - NOV MODEL (novi trakovi Solution in podaljšek pod ročajem)
Trail Cork Black Diamond so vsestranske, robustne in udobne palice za pohodništvo v vseh letnih časih po vseh vrstah terena (zamenljive poletne/zimske konice in podložke).
Ročaj iz naravne plute nudi veliko udobja na stezah!
• Robustna aluminijasta 3-delna teleskopska palica 7075
• Podaljšek pod mehkim, nedrsečim penastim ročajem
• Podložen zapestni pas "Fusion Comfort" je bolj vodljiv in za večjo varnost
• Dvojni sistemi za nastavitev velikosti palice FlickLock
• Zamenljive Tech konice iz karbida in gume za bitumen (guma na voljo kot opcija)
• 38 mm tanke treking podložke
• Ponudba snežnih plošč v prahu 100 mm za zimski sneg v prahu
Nastavljiva velikost: 100-140 cm (zložen 64 cm)
Barve: Granit /Picante /Fig /Laurel Green
Prodan par

1576 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij |
| Utež | 512 g (par) |
| Izrežite | nastavljiva: 64-140 cm |
| Zložena dolžina | 64 cm |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | FlickLock |
| Ročaj | pluta, zračna z lahkim, fleksibilnim in lepljivim podaljškom iz EVA pene |
| ročni trak | Fusion Comfort oblazinjen pas |
| Točka | Tehnično zamenljivi karbidni konici |
| Pralec | 38 mm tanki treking plošči in združljivi z velikimi 100 mm puderji za lebdenje po snegu |
| Referenca proizvajalca | BD112526 / BD110065 |
Pohodniške palice Trail Cork Black Diamond imajo udoben ročaj iz naravne plute.
Zaradi aluminijaste konstrukcije 7075 so zelo robustni. Sistem za nastavitev dvojnih ventilov FlickLock je preprost in ponuja odlično vpenjanje pramenov.
Palice Trail Cork so še posebej zanimive, ker imajo funkcije za uporabo tako poleti kot pozimi: nedrseč penasti podaljšek pod oprijemom in velike puderje za prah v prahu.
Tech karbidne konice nudijo zelo dober oprijem in so zamenljive.
Sistem za nastavitev "FlickLock" (ventil):
Sistem za prilagajanje velikosti FlickLock je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost in enostavno uporabo.
Nastavitev FlickLock je vrhunska, ko gre za hitro oblikovanje in lahkotnost.
Ker gora zahteva zanesljivo in odporno opremo, tehnologija FlickLock ponuja varne, hitre in enostavne nastavitve ter olajša ure, preživete na poti.
Avis
Très bien, site clair, envoi rapide et bon service
Bâtons BD trail cork granite
Excellent comme toujours chez BD
Parfait
Traitement et expédition commande rapide.
Très bon service client, suite à la non disponibilité de l'article commandé, sur leurs conseils, commande modifiée sans problèmes. Très satisfait de mon achat.
Bon achat !
produit conforme à l'annonce
Expédition rapide
Tout est parfait je suis satisfait de mon achat !
Merci
RAS
Tout parfait, comme toujours.
Vendeur flexible !
Contact facile avec le gérant de MG Affaires, qui accepté de modifier ma commande suite à une erreur de ma part !
Les bâtons sont top, modèle connu pour ma part ;) cette fois-ci c'était pour les offrir !
avis MG Affaires
Conseils personnalisés , prix , livraison très rapide . Site très signalé.