Cuaillí Trekking Cork Black Diamond
SRAITH TRAIL - SAMHAIL NUA (strapaí réitigh nua agus síneadh faoin hanla)
Is cuaillí ilúsáideacha, láidre agus compordacha iad an Trail Cork Black Diamond le haghaidh fánaíochta i ngach séasúr ar gach cineál tír-raon (leideanna agus leicneáin in-idirmhalartaithe samhraidh/gheimhridh).
Tugann an láimhseáil corc nádúrtha compord iontach ar na cosáin!
• Cuaille teileascópach 3-alt alúmanaim sturdy 7075
• Síneadh faoin greim cúr bog, neamh-duillín
• Tá strap caol stuáilte "Fusion Comfort" níos soláimhsithe agus ar mhaithe le níos mó slándála
• Córais coigeartaithe méid bata dé FlickLock
• Leideanna teicneolaíochta idirmhalartaithe i gcomhdhúile agus rubair le haghaidh biotúman (Rubair ar fáil mar rogha)
• Niteoirí Trekking Thin 38mm
• Púdar pucks sneachta 100 mm a thairgtear le haghaidh sneachta púdar geimhridh
Méid inchoigeartaithe: 100-140 cm (64 cm fillte)
Dathanna: Eibhear /Picante /Fig /Laurel Green
Dhíol an péire

1576 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | 512g (péire) |
| Gearr | inchoigeartaithe: 64-140cm |
| Fad fillte | 64 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | FlickLock |
| Láimhseáil | corc, breathable le síneadh cúr EVA éadrom, solúbtha agus greamaitheach |
| strap láimhe | Comhleá Strap padded chompord |
| Pointe | Leideanna chomhdhúile idirmhalartaithe Tech |
| Washer | Muiceanna trekking tanaí 38 mm agus comhoiriúnach le laonna móra Púdar 100 mm le haghaidh snámhachta sa sneachta |
| Tagairt monaróir | BD112526 / BD110065 |
Gné na cuaillí hiking Trail Cork Black Diamond láimhseáil corc nádúrtha compordach.
Tá siad an-láidir a bhuíochas le tógáil alúmanaim 7075. Tá córas coigeartaithe comhla dúbailte FlickLock simplí agus cuireann sé clampáil den scoth ar na snáitheanna.
Tá cuaillí Trail Cork suimiúil go háirithe toisc go bhfuil gnéithe acu le húsáid sa samhradh agus sa gheimhreadh: síneadh cúr neamh-duillín faoin greim chomh maith le pucks móra Púdar le haghaidh sneachta púdar.
Tugann na leideanna chomhdhúile Tech greim an-mhaith agus tá siad idirmhalartaithe.
An córas coigeartaithe "FlickLock" (comhla):
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Avis
Très bien, site clair, envoi rapide et bon service
Bâtons BD trail cork granite
Excellent comme toujours chez BD
Parfait
Traitement et expédition commande rapide.
Très bon service client, suite à la non disponibilité de l'article commandé, sur leurs conseils, commande modifiée sans problèmes. Très satisfait de mon achat.
Bon achat !
produit conforme à l'annonce
Expédition rapide
Tout est parfait je suis satisfait de mon achat !
Merci
RAS
Tout parfait, comme toujours.
Vendeur flexible !
Contact facile avec le gérant de MG Affaires, qui accepté de modifier ma commande suite à une erreur de ma part !
Les bâtons sont top, modèle connu pour ma part ;) cette fois-ci c'était pour les offrir !
avis MG Affaires
Conseils personnalisés , prix , livraison très rapide . Site très signalé.