Trail Cork Black Diamond Trekkingstokken
TRAIL SERIES - NIEUW MODEL (nieuwe Solution bandjes en verlenging onder het handvat)
De Trail Cork Black Diamond zijn veelzijdige, robuuste en comfortabele stokken voor wandelen in alle seizoenen op alle soorten terrein (verwisselbare zomer/winter tips en ringen).
Het handvat van natuurlijk kurk biedt veel comfort op de paden!
• Stevige 7075 aluminium 3-delige telescoopsteel
• Verlengstuk onder de zachte, antislip foam grip
• "Fusion Comfort" gewatteerde polsband beter hanteerbaar en voor meer veiligheid
• Dual FlickLock-systeem voor het aanpassen van de stickgrootte
• Verwisselbare Tech-tips in hardmetaal en rubber voor bitumen (Rubber verkrijgbaar als optie)
• 38 mm dunne trekkingringen
• Poeder 100 mm sneeuwpucks aangeboden voor winterse poedersneeuw
Verstelbare maat: 100-140 cm (64 cm gevouwen)
Kleuren: Graniet /Picante /Fig /Laurel Green
Verkocht het paar

1576 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | aluminium |
| Gewicht | 512g (paar) |
| Snee | verstelbaar: 64-140cm |
| Opgevouwen lengte | 64 cm |
| Aantal strengen | 3 |
| klemsysteem: | FlickLock |
| Omgaan met | kurk, ademend met lichte, flexibele en hechtende EVA-schuimverlenging |
| polsbandje | Fusion Comfort gewatteerde riem |
| Punt | Tech verwisselbare hardmetalen punten |
| Wasmachine | 38 mm dunne Trekking pucks en compatibel met grote 100 mm Powder pucks voor drijfvermogen in de sneeuw |
| Referentie fabrikant: | BD112526 / BD110065 |
De Trail Cork Black Diamond wandelstokken zijn voorzien van een comfortabele handgreep van natuurkurk.
Ze zijn zeer robuust dankzij een aluminium constructie van 7075. Het FlickLock-systeem met dubbele kleppen is eenvoudig en biedt een uitstekende klemming van de strengen.
De Trail Cork-stokken zijn vooral interessant omdat ze eigenschappen hebben die zowel in de zomer als in de winter kunnen worden gebruikt: een antislip schuimverlenging onder de grip en grote poederpucks voor poedersneeuw.
De Tech carbide tips bieden een zeer goede grip en zijn onderling verwisselbaar.
Het "FlickLock" verstelsysteem (ventiel):
Het FlickLock-maataanpassingssysteem is ontworpen met het oog op efficiëntie, compactheid en gebruiksgemak.
De FlickLock-aanpassing is van topklasse als het gaat om snelle styling en lichtheid.
Omdat de berg betrouwbare en resistente uitrusting vereist, biedt de FlickLock-technologie veilige, snelle en eenvoudige aanpassingen en vergemakkelijkt het de uren die op het pad worden doorgebracht.
Avis
Très bien, site clair, envoi rapide et bon service
Bâtons BD trail cork granite
Excellent comme toujours chez BD
Parfait
Traitement et expédition commande rapide.
Très bon service client, suite à la non disponibilité de l'article commandé, sur leurs conseils, commande modifiée sans problèmes. Très satisfait de mon achat.
Bon achat !
produit conforme à l'annonce
Expédition rapide
Tout est parfait je suis satisfait de mon achat !
Merci
RAS
Tout parfait, comme toujours.
Vendeur flexible !
Contact facile avec le gérant de MG Affaires, qui accepté de modifier ma commande suite à une erreur de ma part !
Les bâtons sont top, modèle connu pour ma part ;) cette fois-ci c'était pour les offrir !
avis MG Affaires
Conseils personnalisés , prix , livraison très rapide . Site très signalé.