Bastons de trekking Trail Cork Black Diamond
SÈRIE TRAIL - NOU MODEL (nous corretges de solució i extensió sota el mànec)
Els Trail Cork Black Diamond són bastons versàtils, robusts i còmodes per fer senderisme en totes les estacions en tot tipus de terreny (puntes i rentadores intercanviables estiu/hivern).
El mànec de suro natural ofereix una gran comoditat als camins!
• Resistent pal telescòpic de 3 seccions d'alumini 7075
• Extensió sota l'adherència d'escuma suau i antilliscant
• Corretja de canell encoixinada "Fusion Comfort" més manejable i per a més seguretat
• Sistemes d'ajust de la mida del pal FlickLock dual
• Consells Tech intercanviables en carbur i cautxú per a betum (goma disponible com a opció)
• Renandes de trekking primes de 38 mm
• Discos de neu en pols de 100 mm que s'ofereixen per a neu en pols d'hivern
Mida regulable: 100-140 cm (64 cm plegats)
Colors: Granit /Picante /Fig /Green de llorer
Vengut el parell

1576 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini |
| Pes | 512 g (par) |
| Tallar | ajustable: 64-140cm |
| Longitud plegada | 64 cm |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | FlickLock |
| Gestionar | suro, transpirable amb extensió d'escuma EVA lleugera, flexible i adherent |
| corretja de mà | Corretja encoixinada Fusion Comfort |
| Punt | Puntes de carbur de tecnologia intercanviables |
| Rentadora | Discos de trekking prims de 38 mm i compatibles amb discos de pols grans de 100 mm per flotar a la neu |
| Referència del fabricant | BD112526 / BD110065 |
Els bastons de senderisme Trail Cork Black Diamond disposen d'un còmode mànec de suro natural.
Són molt robustes gràcies a una construcció d'alumini 7075. El sistema d'ajust de doble vàlvula FlickLock és senzill i ofereix una excel·lent subjecció dels fils.
Els pals Trail Cork són especialment interessants perquè tenen característiques per utilitzar tant a l'estiu com a l'hivern: una extensió d'escuma antilliscant sota l'adherència, així com grans discos de pols per a neu pols.
Les puntes de carbur Tech ofereixen una molt bona adherència i són intercanviables.
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores dedicades a la ruta.
Avis
Très bien, site clair, envoi rapide et bon service
Bâtons BD trail cork granite
Excellent comme toujours chez BD
Parfait
Traitement et expédition commande rapide.
Très bon service client, suite à la non disponibilité de l'article commandé, sur leurs conseils, commande modifiée sans problèmes. Très satisfait de mon achat.
Bon achat !
produit conforme à l'annonce
Expédition rapide
Tout est parfait je suis satisfait de mon achat !
Merci
RAS
Tout parfait, comme toujours.
Vendeur flexible !
Contact facile avec le gérant de MG Affaires, qui accepté de modifier ma commande suite à une erreur de ma part !
Les bâtons sont top, modèle connu pour ma part ;) cette fois-ci c'était pour les offrir !
avis MG Affaires
Conseils personnalisés , prix , livraison très rapide . Site très signalé.