Kijki trekkingowe Trail Cork Black Diamond
SERIA TRAIL - NOWY MODEL (nowe paski Solution i przedłużka pod rączką)
Trail Cork Black Diamond to wszechstronne, wytrzymałe i wygodne kijki do wędrówek we wszystkich porach roku we wszystkich rodzajach terenu (wymienne końcówki i podkładki na lato/zimę).
Rękojeść z naturalnego korka zapewnia wysoki komfort na szlaku!
• Solidny 3-sekcyjny kij teleskopowy z aluminium 7075
• Przedłużenie pod miękkim, antypoślizgowym uchwytem z pianki
• Wyściełany pasek na nadgarstek „Fusion Comfort” łatwiejszy w zarządzaniu i zapewniający większe bezpieczeństwo
• Podwójny system regulacji rozmiaru drążka FlickLock
• Wymienne końcówki Tech z węglika i gumy do bitumu (guma dostępna jako opcja)
• Cienkie podkładki trekkingowe 38 mm
• Oferowane krążki śnieżne 100 mm do zimowego puchu
Regulowany rozmiar: 100-140 cm (złożony 64 cm)
Kolory: granit /Picante /Fig /Laurel Green
Sprzedałem parę

1576 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | 512g (para) |
| Ciąć | regulowany: 64-140cm |
| Długość po złożeniu | 64 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock |
| Uchwyt | korek, oddychający z lekką, elastyczną i przyczepną wypustką z pianki EVA |
| pasek na rękę | Wyściełany pasek Fusion Comfort |
| Punkt | Tech wymienne końcówki z węglików spiekanych |
| Pralka | Krążki trekkingowe o grubości 38 mm i kompatybilne z dużymi krążkami proszkowymi 100 mm do unoszenia się na śniegu |
| Numer referencyjny producenta | BD112526 / BD110065 |
Kijki turystyczne Trail Cork Black Diamond mają wygodny uchwyt z naturalnego korka.
Są bardzo wytrzymałe dzięki aluminiowej konstrukcji 7075. Podwójny system regulacji zaworów FlickLock jest prosty i zapewnia doskonałe mocowanie pasm.
Kijki Trail Cork są szczególnie interesujące, ponieważ mają cechy przydatne zarówno latem, jak i zimą: antypoślizgowe przedłużenie piankowe pod chwytem oraz duże krążki do puchu.
Końcówki z węglika Tech zapewniają bardzo dobrą przyczepność i są wymienne.
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Avis
Très bien, site clair, envoi rapide et bon service
Bâtons BD trail cork granite
Excellent comme toujours chez BD
Parfait
Traitement et expédition commande rapide.
Très bon service client, suite à la non disponibilité de l'article commandé, sur leurs conseils, commande modifiée sans problèmes. Très satisfait de mon achat.
Bon achat !
produit conforme à l'annonce
Expédition rapide
Tout est parfait je suis satisfait de mon achat !
Merci
RAS
Tout parfait, comme toujours.
Vendeur flexible !
Contact facile avec le gérant de MG Affaires, qui accepté de modifier ma commande suite à une erreur de ma part !
Les bâtons sont top, modèle connu pour ma part ;) cette fois-ci c'était pour les offrir !
avis MG Affaires
Conseils personnalisés , prix , livraison très rapide . Site très signalé.