Expedition 3 Smučarske palice Black Diamond Touring / Turne smučarske palice
3-delna aluminijasta teleskopska palica za vse letne čase, priporočljiva za tek na smučeh in krpljanje.
Opremljen z dvema sistemoma za nastavitev FlickLock za maksimalno prilagodljivost in optimalno kompaktnost.
• Robustna 3-delna aluminijasta palica (18 / 16 / 14 mm deli)
• Udoben ročaj za štiri sezone
• Penasti podaljšek in konica za obiranje za ravnanje s sponkami za čevlje in dvigovanje pete
• Nastavljiv zapestni pas za ergonomsko udobje z rokavicami ali brez
• Dual FlickLock sistem prilagajanja
• Široke 100 mm podložke za košare za prah za zelo dober oprijem
Na voljo v 2 velikostih: 57-125 cm / 62-140 cm
Prodano v paru z dodatnim parom treking podložk

374 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij |
| Utež | par: [57-125 cm] 520 g |
| Izrežite | nastavljiva: 57-125cm / 62-140cm |
| Zložena dolžina | [57-125 cm] 38 cm / [62-140 cm] 40 cm |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | FlickLock dvojno |
| Ročaj | udoben ročaj s podaljškom iz pene |
| Pralec | Košare za prah 100 mm plošče + treking plošče |
| Referenca proizvajalca | BD111545 |
Nov videz Expedition 3 za 2017-2018: kovinsko siv zgornji pramen, 2 črna spodnja pramena in modra nastavitev FlickLock.
Smučarske palice Expedition 3 Black Diamond so zelo vsestranske palice, ki jih lahko uporabljate v vseh letnih časih.
Opremljen z dvojnim sistemom FlickLock, je palica optimalno nastavljena po višini in je v zloženem stanju zelo kompaktna (58 cm za različico 57-125 cm).
Funkcije, kot so oprijem s penastim podaljškom in ploščki Powder Baskets, so idealna palica za turno smučanje in krpljanje.
Drugi komplet ploščkov je na voljo za treking iz zime.
Sistem za nastavitev "FlickLock" (ventil):
Sistem za prilagajanje velikosti FlickLock je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost in enostavno uporabo.
Nastavitev FlickLock je vrhunska, ko gre za hitro oblikovanje in lahkotnost.
Ker gora zahteva zanesljivo in odporno opremo, tehnologija FlickLock ponuja varne, hitre in enostavne nastavitve ter olajša ure, preživete na poti.
Satisfaite
Achetés pour un cadeau, la commande a bien été prise en charge et la livraison a été rapide ! Je suis satisfaite
Satisfaite
Je les ai pris pour un cadeau, satisfaite de la prise ne charge de ma commande, du contact avec le service client et de l'expédition efficace !
Mr
Batons tres bien concus pour le ski rando; j'apprecie particulierement la poignee ergonomique en mousse pour les montees et la robustesse pour la descente.
Parfait
Je les ai pris pour mes sorties splitboard.
C'est parfait
Parfait
Très bien conseillée. Devant la multitude des produits, toujours intéressant d'avoir l'avis d'un professionnel. Livraison rapide. Très bon produit. Tout est parfait!
Commande rapide
Livraison très rapide, bâtons bien emballés. Produit conforme à la commande. Bref je recommande ce site.
Très bien
Nous utilisons ces bâtons à titre professionnel. Ils sont un excellent compromis entre solidité, facilité d'utilisation et reglage de la longueur et des dragonnes et aussi le prix.
Pour la livraison et le délai tout s'est bien passé. Pas de mauvaise surprise.
Bonnes balades à tous à skis ou à pieds.