Wyprawa 3 kijki narciarskie Black Diamond Touring / Ski Touring Kijki
3-sekcyjny aluminiowy kij teleskopowy na wszystkie pory roku, polecany do narciarstwa biegowego i wędrówek na rakietach śnieżnych.
Wyposażony w dwa systemy regulacji FlickLock zapewniające maksymalną regulację i optymalną kompaktowość.
• Solidny 3-sekcyjny słup aluminiowy (sekcje 18/16/14 mm)
• Wygodny uchwyt na cztery pory roku
• Końcówka do przedłużania i podnoszenia pianki do obsługi sprzączek do butów i podnoszenia pięty
• Regulowany pasek na nadgarstek dla ergonomicznego komfortu w rękawiczkach lub bez
• Podwójny system regulacji FlickLock
• Szerokie myjki do koszy na proszek 100 mm zapewniają bardzo dobry chwyt
Dostępny w 2 rozmiarach: 57-125 cm / 62-140 cm
Sprzedawane jako para z dodatkową parą podkładek trekkingowych

374 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | para: [57-125 cm] 520 g |
| Ciąć | regulowany: 57-125cm / 62-140cm |
| Długość po złożeniu | [57-125 cm] 38 cm / [62-140 cm] 40 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | Podwójna blokada FlickLock |
| Uchwyt | wygodny uchwyt z piankowym przedłużeniem |
| Pralka | Kosze na proszek Krążki 100 mm + krążki trekkingowe |
| Numer referencyjny producenta | BD111545 |
Nowy wygląd Expedition 3 na lata 2017-2018: górna linka w kolorze metalicznej szarości, 2 czarne paski dolne i niebieska regulacja FlickLock.
Kijki narciarskie Expedition 3 Black Diamond to bardzo wszechstronne kijki, które można stosować o każdej porze roku.
Wyposażony w podwójny system FlickLock, wysokość tyczki jest optymalnie regulowana, a po złożeniu jest bardzo kompaktowa (58 cm dla wersji 57-125 cm).
Cechy takie jak uchwyt z piankowym przedłużeniem i krążki Powder Baskets sprawiają, że jest to idealne kijki do skitouringu i wędrówek w rakietach śnieżnych.
Drugi zestaw krążków przeznaczony jest na trekking zimą.
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Satisfaite
Achetés pour un cadeau, la commande a bien été prise en charge et la livraison a été rapide ! Je suis satisfaite
Satisfaite
Je les ai pris pour un cadeau, satisfaite de la prise ne charge de ma commande, du contact avec le service client et de l'expédition efficace !
Mr
Batons tres bien concus pour le ski rando; j'apprecie particulierement la poignee ergonomique en mousse pour les montees et la robustesse pour la descente.
Parfait
Je les ai pris pour mes sorties splitboard.
C'est parfait
Parfait
Très bien conseillée. Devant la multitude des produits, toujours intéressant d'avoir l'avis d'un professionnel. Livraison rapide. Très bon produit. Tout est parfait!
Commande rapide
Livraison très rapide, bâtons bien emballés. Produit conforme à la commande. Bref je recommande ce site.
Très bien
Nous utilisons ces bâtons à titre professionnel. Ils sont un excellent compromis entre solidité, facilité d'utilisation et reglage de la longueur et des dragonnes et aussi le prix.
Pour la livraison et le délai tout s'est bien passé. Pas de mauvaise surprise.
Bonnes balades à tous à skis ou à pieds.