Expedition 3 Bastones de esquí Black Diamond Touring / Bastones de esquí de travesía
Bastón telescópico de aluminio de 3 seccións para todas as estacións, recomendado para esquí de fondo e raquetas de neve.
Equipado con dous sistemas de axuste FlickLock para a máxima axustabilidade e compacidade óptima.
• Poste de aluminio robusto de 3 secciones (seccións de 18 / 16 / 14 mm)
• Cómodo asa de catro estacións
• Extensión de escuma e punta de picking para manexar fibelas de zapatos e levantadores de talón
• Correa de pulso axustable para unha comodidade ergonómica con ou sen luvas
• Sistema de axuste FlickLock dual
• Lavadoras de cestas de pó de 100 mm de ancho para un agarre moi bo
Dispoñible en 2 tamaños: 57-125 cm / 62-140 cm
Véndese como un par con un par adicional de lavadoras de trekking

374 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date: 2014-06-23
| Material | aluminio |
| Peso | par: [57-125 cm] 520 g |
| Cortar | axustable: 57-125 cm / 62-140 cm |
| Lonxitude dobrada | [57-125 cm] 38 cm / [62-140 cm] 40 cm |
| Número de fíos | 3 |
| sistema de suxeición | FlickLock dobre |
| Manexar | mango cómodo con extensión de escuma |
| Lavadora | Powder Baskets Discos de 100 mm + Discos de trekking |
| Referencia do fabricante | BD111545 |
Novo aspecto do Expedition 3 para 2017-2018: cordón superior gris metálico, 2 cordóns inferiores negros e axuste FlickLock azul.
Os bastones de esquí Expedition 3 Black Diamond son bastones moi versátiles que se poden usar en todas as estacións.
Equipado co dobre sistema FlickLock, a altura do poste axústase de forma óptima e é moi compacto cando está dobrado (58 cm para a versión de 57-125 cm).
Características como a empuñadura con extensión de escuma e os discos Powder Baskets fan que sexa un poste ideal para esquí de travesía e raquetas de neve.
Ofrécese un segundo xogo de discos para saír do inverno.
O sistema de axuste "FlickLock" (válvula):
O sistema de axuste de tamaño FlickLock foi deseñado pensando na eficiencia, a compacidade e a facilidade de uso.
O axuste FlickLock é de primeira calidade cando se trata de estilo rápido e lixeireza.
Debido a que a montaña require equipos fiables e resistentes, a tecnoloxía FlickLock ofrece axustes seguros, rápidos e sinxelos e facilita as horas que se dedican ao camiño.
Satisfaite
Achetés pour un cadeau, la commande a bien été prise en charge et la livraison a été rapide ! Je suis satisfaite
Satisfaite
Je les ai pris pour un cadeau, satisfaite de la prise ne charge de ma commande, du contact avec le service client et de l'expédition efficace !
Mr
Batons tres bien concus pour le ski rando; j'apprecie particulierement la poignee ergonomique en mousse pour les montees et la robustesse pour la descente.
Parfait
Je les ai pris pour mes sorties splitboard.
C'est parfait
Parfait
Très bien conseillée. Devant la multitude des produits, toujours intéressant d'avoir l'avis d'un professionnel. Livraison rapide. Très bon produit. Tout est parfait!
Commande rapide
Livraison très rapide, bâtons bien emballés. Produit conforme à la commande. Bref je recommande ce site.
Très bien
Nous utilisons ces bâtons à titre professionnel. Ils sont un excellent compromis entre solidité, facilité d'utilisation et reglage de la longueur et des dragonnes et aussi le prix.
Pour la livraison et le délai tout s'est bien passé. Pas de mauvaise surprise.
Bonnes balades à tous à skis ou à pieds.