Bastons d'esquí Expedition 3 Black Diamond Touring / Bastons d'esquí de travessa
Baston telescòpic d'alumini de 3 seccions per a totes les estacions, recomanat per a esquí de fons i raquetes de neu.
Equipat amb dos sistemes d'ajust FlickLock per a una màxima ajustabilitat i una compacitat òptima.
• Pal d'alumini robust de 3 seccions (seccions de 18/16/14 mm)
• Còmode mànec de quatre estacions
• Extensió d'escuma i punta de recollida per manejar sivelles de sabates i aixecaments de taló
• Corretja de canell ajustable per a una comoditat ergonòmica amb o sense guants
• Sistema d'ajust Dual FlickLock
• Amples rentadores de cistelles de pols de 100 mm per a una molt bona adherència
Disponible en 2 mides: 57-125 cm / 62-140 cm
Es ven com un parell amb un parell addicional de rentadores de trekking

374 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini |
| Pes | parell: [57-125 cm] 520 g |
| Tallar | ajustable: 57-125cm / 62-140cm |
| Longitud plegada | [57-125 cm] 38 cm / [62-140 cm] 40 cm |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | FlickLock doble |
| Gestionar | mànec còmode amb extensió d'escuma |
| Rentadora | Cistelles de pols Discos de 100 mm + Discos de trekking |
| Referència del fabricant | BD111545 |
Nou aspecte de l'Expedition 3 per al 2017-2018: fil superior gris metàl·lic, 2 fils inferiors negres i ajust FlickLock blau.
Els bastons d'esquí Expedition 3 Black Diamond són bastons molt versàtils que es poden utilitzar en totes les estacions.
Equipat amb el sistema doble FlickLock, l'alçada del pal s'ajusta de manera òptima i és molt compacte quan es plega (58 cm per a la versió de 57-125 cm).
Característiques com l'adherència amb extensió d'escuma i els discos Powder Baskets el converteixen en un pal ideal per a esquí de muntanya i raquetes de neu.
Es proporciona un segon joc de discos per fer trekking fora de l'hivern.
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores dedicades a la ruta.
Satisfaite
Achetés pour un cadeau, la commande a bien été prise en charge et la livraison a été rapide ! Je suis satisfaite
Satisfaite
Je les ai pris pour un cadeau, satisfaite de la prise ne charge de ma commande, du contact avec le service client et de l'expédition efficace !
Mr
Batons tres bien concus pour le ski rando; j'apprecie particulierement la poignee ergonomique en mousse pour les montees et la robustesse pour la descente.
Parfait
Je les ai pris pour mes sorties splitboard.
C'est parfait
Parfait
Très bien conseillée. Devant la multitude des produits, toujours intéressant d'avoir l'avis d'un professionnel. Livraison rapide. Très bon produit. Tout est parfait!
Commande rapide
Livraison très rapide, bâtons bien emballés. Produit conforme à la commande. Bref je recommande ce site.
Très bien
Nous utilisons ces bâtons à titre professionnel. Ils sont un excellent compromis entre solidité, facilité d'utilisation et reglage de la longueur et des dragonnes et aussi le prix.
Pour la livraison et le délai tout s'est bien passé. Pas de mauvaise surprise.
Bonnes balades à tous à skis ou à pieds.