Expedition 3 Sciála Polannaigh Black Diamond Camchuairte / Sciála Cuaillí Camchuairte
Cuaille teileascópach alúmanaim 3-alt do gach séasúir, molta le haghaidh sciáil tras-tíre agus snowshoeing.
Atá feistithe le dhá chóras coigeartaithe FlickLock le haghaidh inchoigeartaithe uasta agus compactness optamach.
• Cuaille alúmanam láidir 3-alt (ailt 18 / 16 / 14 mm)
• Láimhseáil compordach ceithre séasúr
• Síneadh cúr agus tip roghnaithe chun búclaí bróg agus ardaitheoirí sála a láimhseáil
• Strap caol inchoigeartaithe do chompord eirgeanamaíochta le lámhainní nó gan iad
• Córas coigeartaithe dé-FlickLock
• Leathan leicneáin Ciseáin Púdar 100 mm le haghaidh greim an-mhaith
Ar fáil i 2 mhéideanna: 57-125 cm / 62-140 cm
Ar díol mar phéire le péire breise de leicneáin trekking

374 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | péire: [57-125 cm] 520 g |
| Gearr | inchoigeartaithe: 57-125cm / 62-140cm |
| Fad fillte | [57-125 cm] 38 cm / [62-140 cm] 40 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | FlickLock dúbailte |
| Láimhseáil | láimhseáil compordach le síneadh cúr |
| Washer | Ciseáin Púdar pucks 100 mm + pucks Trekking |
| Tagairt monaróir | BD111545 |
Cuma nua an Expedition 3 do 2017-2018: snáithe uachtair liath mhiotalacha, 2 shnáithe níos ísle dubh agus coigeartú gorm FlickLock.
Is cuaillí an-ildánacha iad na cuaillí sciála Expedition 3 Black Diamond is féidir a úsáid i ngach séasúr.
Feistithe leis an gcóras FlickLock dúbailte, déantar airde an cuaille a choigeartú go barrmhaith agus tá sé an-dlúth nuair a bhíonn sé fillte (58 cm don leagan 57-125 cm).
Déanann gnéithe cosúil le grip le síneadh cúr agus na pucks Púdar Baskets é ina chuaille iontach le haghaidh camchuairt sciála agus snowshoeing.
Cuirtear an dara sraith de laonna ar fáil le haghaidh fálróid as an gheimhreadh.
An córas coigeartaithe "FlickLock" (comhla):
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Satisfaite
Achetés pour un cadeau, la commande a bien été prise en charge et la livraison a été rapide ! Je suis satisfaite
Satisfaite
Je les ai pris pour un cadeau, satisfaite de la prise ne charge de ma commande, du contact avec le service client et de l'expédition efficace !
Mr
Batons tres bien concus pour le ski rando; j'apprecie particulierement la poignee ergonomique en mousse pour les montees et la robustesse pour la descente.
Parfait
Je les ai pris pour mes sorties splitboard.
C'est parfait
Parfait
Très bien conseillée. Devant la multitude des produits, toujours intéressant d'avoir l'avis d'un professionnel. Livraison rapide. Très bon produit. Tout est parfait!
Commande rapide
Livraison très rapide, bâtons bien emballés. Produit conforme à la commande. Bref je recommande ce site.
Très bien
Nous utilisons ces bâtons à titre professionnel. Ils sont un excellent compromis entre solidité, facilité d'utilisation et reglage de la longueur et des dragonnes et aussi le prix.
Pour la livraison et le délai tout s'est bien passé. Pas de mauvaise surprise.
Bonnes balades à tous à skis ou à pieds.