Expedition 3 Lyžařské hůlky Black Diamond Touring / Ski Touring Hůlky
3-sekční hliníková teleskopická hůl pro všechna roční období, doporučená pro lyžařské túry a výlety na sněžnicích.
Vybaveno dvěma nastavovacími systémy FlickLock pro maximální nastavitelnost a optimální kompaktnost.
• Robustní 3dílná hliníková tyč (18 / 16 / 14 mm sekce)
• Pohodlná čtyřsezónní rukojeť
• Pěnový nástavec a špička pro manipulaci s přezkami bot a zdvihy paty
• Nastavitelný popruh na zápěstí pro ergonomické pohodlí s rukavicemi i bez nich
• Duální systém nastavení FlickLock
• Široké 100 mm podložky Powder Baskets pro velmi dobrý úchop
Dostupné ve 2 velikostech: 57-125 cm / 62-140 cm
Prodává se jako pár s dalším párem trekingových podložek

374 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | pár: [57-125 cm] 520 g |
| Střih | nastavitelné: 57-125 cm / 62-140 cm |
| Složená délka | [57-125 cm] 38 cm / [62-140 cm] 40 cm |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | Dvojité FlickLock |
| Rukojeť | pohodlná rukojeť s pěnovým nástavcem |
| Podložka | Koše na prach 100 mm puky + Trekingové puky |
| Reference výrobce | BD111545 |
Nový vzhled Expedice 3 pro roky 2017-2018: metalicky šedý horní pramen, 2 černé spodní prameny a modrá úprava FlickLock.
Lyžařské hole Expedition 3 Black Diamond jsou velmi univerzální hole, které lze použít ve všech ročních obdobích.
Je vybavena dvojitým systémem FlickLock, výška hole je optimálně nastavena a ve složeném stavu je velmi kompaktní (58 cm u verze 57-125 cm).
Vlastnosti jako rukojeť s pěnovým nástavcem a puky Powder Baskets z ní činí ideální hůl pro lyžařské túry a výlety na sněžnicích.
Druhá sada puků je k dispozici pro trekking mimo zimu.
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
Satisfaite
Achetés pour un cadeau, la commande a bien été prise en charge et la livraison a été rapide ! Je suis satisfaite
Satisfaite
Je les ai pris pour un cadeau, satisfaite de la prise ne charge de ma commande, du contact avec le service client et de l'expédition efficace !
Mr
Batons tres bien concus pour le ski rando; j'apprecie particulierement la poignee ergonomique en mousse pour les montees et la robustesse pour la descente.
Parfait
Je les ai pris pour mes sorties splitboard.
C'est parfait
Parfait
Très bien conseillée. Devant la multitude des produits, toujours intéressant d'avoir l'avis d'un professionnel. Livraison rapide. Très bon produit. Tout est parfait!
Commande rapide
Livraison très rapide, bâtons bien emballés. Produit conforme à la commande. Bref je recommande ce site.
Très bien
Nous utilisons ces bâtons à titre professionnel. Ils sont un excellent compromis entre solidité, facilité d'utilisation et reglage de la longueur et des dragonnes et aussi le prix.
Pour la livraison et le délai tout s'est bien passé. Pas de mauvaise surprise.
Bonnes balades à tous à skis ou à pieds.