T010018
Bețe de trekking Lapaz TSL
Stâlp telescopic 3 secțiuni din aluminiu 7075.
Acest stick este ușor și foarte durabil.
Include o curea reglabilă și o șaibă fixă.
Lapaz este un compromis excelent pentru a începe în lumea drumețiilor.
• Curea de mână reglabilă
• Aluminiu 7075
• Vârf de wolfram
• Disc fix 85 mm
• Dimensiune reglabila: 65-140 cm
• Greutate: 255g×2
Se vinde perechea cu o saiba fixa de 85 mm

23 Obiect Produse
În stoc
ATENŢIE: Ultimele bucăţi în stoc!
Data disponibilitate: 2014-06-23
| Material | aluminiu 7075 |
| Greutate | 255 g × 2 |
| A tăia | reglabil 65 - 140 cm (max) |
| Numărul de fire | 3 |
| sistem de prindere | con |
| Mâner | polimer |
| curea de mână | reglabil |
| Punct | tungsten |
| Mașină de spălat | 85 mm |
Tehnologia folosită
Sistem rezistent la temperaturi extreme, frig sau cald. Con de strângere captiv (prins de un dop).