T010018
Trekingové hole Lapaz TSL
Teleskopická tyč 3dílná z hliníku 7075.
Tato hůl je lehká a velmi odolná.
Obsahuje nastavitelný popruh a pevnou podložku.
Lapaz je skvělým kompromisem pro začátek ve světě pěší turistiky.
• Nastavitelný popruh na zápěstí
• Hliník 7075
• Wolframový hrot
• Pevný kotouč 85 mm
• Nastavitelná velikost: 65-140 cm
• Hmotnost: 255g × 2
Pár prodávám s pevnou podložkou 85 mm

23 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník 7075 |
| Hmotnost | 255 g × 2 |
| Střih | nastavitelná 65 - 140 cm (max) |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | kužel |
| Rukojeť | polymer |
| řemínek na ruku | nastavitelný |
| Směřovat | wolfram |
| Podložka | 85 mm |
Použitá technologie
Systém odolný vůči extrémním teplotám, chladu i horku. Upínací kužel (držený zátkou).