T010018
Bastons de trekking Lapaz TSL
Pal telescòpic de 3 seccions en alumini 7075.
Aquest pal és lleuger i molt durador.
Incorpora una corretja ajustable i una rentadora fixa.
El Lapaz és un excel·lent compromís per iniciar-se en el món de l'excursionisme.
• Corretja de canell ajustable
• Alumini 7075
• Punta de tungstè
• Arandela fixa de 85 mm
• Mida ajustable: 65-140 cm
• Pes: 255 g × 2
Es ven el parell amb una arandela fixa de 85 mm

23 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | 7075 d'alumini |
| Pes | 255 g × 2 |
| Tallar | ajustable 65 - 140 cm (màx.) |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | con |
| Gestionar | polímer |
| corretja de mà | ajustable |
| Punt | tungstè |
| Rentadora | 85 mm |
Tecnologia utilitzada
Sistema resistent a temperatures extremes, fred o calor. Con de tensió captiu (sostenit per un tap).