T010018
Trekingové palice Lapaz TSL
3-dielna teleskopická tyč z hliníka 7075.
Táto palica je ľahká a zároveň veľmi odolná.
Obsahuje nastaviteľný popruh a pevnú podložku.
Lapaz je výborným kompromisom pre začiatok vo svete turistiky.
• Nastaviteľný popruh na zápästie
• Hliník 7075
• Volfrámový hrot
• Pevný kotúč 85 mm
• Nastaviteľná veľkosť: 65-140 cm
• Hmotnosť: 255 g × 2
Pár predávam s pevnou podložkou 85 mm

23 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník 7075 |
| Hmotnosť | 255 g × 2 |
| Vystrihnúť | nastaviteľná 65 - 140 cm (max) |
| Počet prameňov | 3 |
| upínací systém | kužeľ |
| Rukoväť | polymér |
| popruh na ruku | nastaviteľné |
| Bod | volfrám |
| Podložka | 85 mm |
Použitá technológia
Systém odolný voči extrémnym teplotám, chladu alebo horúčave. Upínací kužeľ (držaný zátkou).