T010018
Lapaz TSL Trekking Poles
Τηλεσκοπικός πόλος 3 τμημάτων από αλουμίνιο 7075.
Αυτό το στικ είναι ελαφρύ και πολύ ανθεκτικό.
Ενσωματώνει ρυθμιζόμενο ιμάντα και σταθερή ροδέλα.
Το Lapaz είναι ένας εξαιρετικός συμβιβασμός για να ξεκινήσετε στον κόσμο της πεζοπορίας.
• Ρυθμιζόμενο λουρί καρπού
• Αλουμίνιο 7075
• Μύτη βολφραμίου
• Σταθερή ροδέλα 85 mm
• Ρυθμιζόμενο μέγεθος: 65-140 cm
• Βάρος: 255g×2
Πώλησε το ζευγάρι με σταθερή ροδέλα 85 χλστ

23 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας: 2014-06-23
| Υλικό | 7075 αλουμίνιο |
| Βάρος | 255 g × 2 |
| Τομή | ρυθμιζόμενο 65 - 140 cm (μέγιστο) |
| Αριθμός κλώνων | 3 |
| σύστημα σύσφιξης | κώνος |
| Λαβή | πολυμερές |
| λουρί για το χέρι | ευκανόνιστος |
| Σημείο | βολφράμιο |
| Ροδέλα | 85 mm |
Τεχνολογία που χρησιμοποιείται
Σύστημα ανθεκτικό σε ακραίες θερμοκρασίες, κρύο ή ζεστό. Κώνος σύσφιξης δέσμευσης (κρατείται από πώμα).