Bănci de schi cu diamante negre compactor
Stâlpi de schi
Multe utilizate în alergare, bastoanele zonabile sunt, de asemenea, plebicități pentru drumeții de iarnă și pentru tablă.
Stick -urile de expediție compactor satisfac aceste nevoi.
Sistemul Flicklock Pro Flopet Flopet vă permite să reglați cu ușurință înălțimea stickului cu o strângere ultra fiabilă.
Spre deosebire de sistemul întâlnit de obicei pe bastoanele de pe piață, Flicklock Pro oferă un design din aluminiu din ce în ce mai voluminos, care îmbunătățește considerabil nivelul de calitate, senzație și forță de blocare.
Sfaturile cu șurubelniță ph3 și hexagonală au 1,5 mm integrate în șuvițe, facilitează reparațiile la sol.
Dragonii legați de un nod Lark se pot retrage atunci când este nevoie.
• Stick pliabil în z
• Stick robust cu o construcție de aluminiu 7075
• Mâner cu o extensie de spumă EVA
• Pommel cu margini drepte pentru a zgâria zăpada acumulată pe schiuri
• Vârf de balamale din cauciuc texturat pe mâner pentru a regla cu ușurință fixările
• Sistem de ajustare a flicklock -ului fiabil și rapid (PH3 și hexagonal de 1,5 mm integrat.
• Sfat Crottal pentru a gestiona pantofii și pantofii punctual
• Dragonner atașat de un nod de lark, ușor de detașat
• Șaibe late de 100 mm pentru coșuri cu pulbere pentru o aderență foarte bună
Compatibil cu șaibele 3/4 notate (opțional, faceți clic aici)
Disponible en 2 tailles (réglables): 100-125 cm / 110-135 cm
Couleur: Piton Purple
A vândut perechea

999 Obiect Produse
În stoc
ATENŢIE: Ultimele bucăţi în stoc!
Data disponibilitate:
| Material | aluminiu |
| Greutate | 560 g [100-125 cm] / 568 g [110-135 cm] |
| A tăia | Reglabil: 100-125 cm / 110-135 cm |
| Lungime pliată | 37 cm |
| sistem de prindere | FlickLock Pro |
| Mâner | Mânerul confortabil de spumă cu o extensie de prindere a spumei EVA |
| Mașină de spălat | Puturi Coșuri cu praf 100 mm |
| Referinta producatorului | BD111617 |
Sistemul de reglare „FlickLock® Pro”:
Sistemul de ajustare a dimensiunii FlickLock Pro a fost proiectat având în vedere eficiența, compactitatea, ușurința și ușurința de utilizare.
Noul FlickLock Pro are acum o construcție din aluminiu mai ușoară și mai ușor de utilizat.
Bazat pe FlickLock®, FlickLock® Pro revoluționează designul sistemului de reglare.
În timp ce păstrează beneficiile FlickLock, FlickLock Pro oferă un design din aluminiu care economisește spațiu, care îmbunătățește dramatic nivelul de calitate, senzație și rezistență a blocării.
Cele mai importante caracteristici ale sistemului de reglare FlickLock® Pro sunt:
• Un design care economisește spațiu
• Un design cu axă dublă pentru pârghie și blocare sporite
• O compoziție de aluminiu de înaltă calitate concepută pentru a dura și foarte ușoară

Pucuri The Powder Basket: