Compactor Black Diamond Banks narciarstwa
SKI SULES
Dużo używane w biegu, patyczki z z z zmytanami Z są również plebisami na zimowe wędrówki i splitboard.
Paty na wyprawy Compactor spełniają te potrzeby.
System Flopet Flicklock Pro pozwala łatwo dostosować wysokość drążenia za pomocą ultra niezawodnego dokręcania.
W przeciwieństwie do systemu zwykle spotykanego na patykach na rynku, Flicklock Pro oferuje coraz bardziej nieporęczny aluminiowy projekt, który znacznie poprawia poziom jakości, wrażeń i siły blokowania.
PH3 i sześciokątne śrubokręty są zintegrowane 1,5 mm z pasmami, ułatwiają naprawy na ziemi.
Smoki związane przez węzeł skowronek mogą wycofać się w razie potrzeby.
• Składany patyk w z
• Solidny kij z aluminiową konstrukcją 7075
• Uchwyt z rozszerzeniem pianki EVA
• Popmel z prostymi krawędziami, aby zeskrobać śnieg na nartach na nartach
• Teksturowana końcówka zawiasowego na uchwycie, aby łatwo dostosować mocowania
• Niezawodny i szybki system regulacji Flicklock (PH3 i sześciokątne 1,5 mm zintegrowane.
• Końcówka Crottal do obsługi butów i butów kulminacyjnych
• Dragonneted przymocowany węzłem sark, łatwy do odłączenia
• Szerokie myjki do koszy na proszek 100 mm zapewniają bardzo dobry chwyt
Kompatybilny z podkładkami 3/4 (opcjonalnie, kliknij tutaj)
Disponible en 2 tailles (réglables): 100-125 cm / 110-135 cm
Couleur: Piton Purple
Sprzedałem parę

999 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Materiał | aluminium |
| Waga | 560 g [100-125 cm] / 568 g [110-135 cm] |
| Ciąć | Regulowane: 100-125 cm / 110-135 cm |
| Długość po złożeniu | 37 cm |
| system mocowania | FlickLock Pro |
| Uchwyt | Wygodny uchwyt piankowy z rozszerzeniem uchwytu piankowego EVA |
| Pralka | Krążki do koszy proszkowych 100 mm |
| Numer referencyjny producenta | BD111617 |
System regulacji „FlickLock® Pro”:
System regulacji rozmiaru FlickLock Pro został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości, lekkości i łatwości użytkowania.
Nowy FlickLock Pro ma teraz lżejszą i łatwiejszą w użyciu aluminiową konstrukcję.
Oparty na FlickLock®, FlickLock® Pro rewolucjonizuje konstrukcję systemu regulacji.
Zachowując zalety FlickLock, FlickLock Pro oferuje oszczędzającą miejsce aluminiową konstrukcję, która znacznie poprawia poziom jakości, odczucia i wytrzymałości blokowania.
Najważniejsze cechy systemu regulacji FlickLock® Pro to:
• Konstrukcja oszczędzająca miejsce
• Konstrukcja z podwójną osią zapewnia większą dźwignię i blokadę
• Wysokiej jakości kompozycja aluminium zaprojektowana tak, aby była trwała i bardzo lekka

Krążki do kosza w proszku: