Kompaktory černé diamantové lyžařské banky
Lyžařské póly
Hlíčky z -náporovatelné z -nákladné jsou také plebicity pro zimní túry a rozdělenou desku.
Kompaktorové expediční tyčinky splňují tyto potřeby.
Systém flopet flopet Flicklock Pro vám umožňuje snadno upravit výšku tyčinky s velmi spolehlivým utahováním.
Na rozdíl od systému, se kterým se obvykle setkává na holenech na trhu, nabízí Flicklock Pro stále objemnější design hliníku, který výrazně zlepšuje úroveň kvality, pocitu a uzamykací síly.
Tipy PH3 a šestiúhelníky šroubováku mají integrovanou 1,5 mm do pramenů, které usnadňují opravy na zemi.
Draci svázaní uzlem Lark se mohou v případě potřeby stáhnout.
• Skládací hole v z
• Robustní hůl s konstrukcí hliníku 7075
• Zacházejte s rozšířením pěny EVA
• Pommel s rovnými hranami, aby se škrábal sníh nahromaděný na lyžích
• Texturované gumové klouzavé špičky na rukojeti pro snadné upravení upevnění
• Spolehlivý a rychlý systém nastavení Flicklock (integrovaný PH3 a hexagonální 1,5 mm.
• Crottální tip pro manipulaci s botami a vyvrcholením
• Dragonnered připevněný uzlem Lark, snadno se oddělit
• Široké 100 mm podložky Powder Baskets pro velmi dobrý úchop
Kompatibilní s upravenými 3/4 podložkami (volitelné, klikněte zde)
Disponible en 2 tailles (réglables): 100-125 cm / 110-135 cm
Couleur: Piton Purple
Pár prodal

999 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | 560 g [100-125 cm] / 568 g [110-135 cm] |
| Střih | Nastavitelné: 100-125 cm / 110-135 cm |
| Složená délka | 37 cm |
| upínací systém | FlickLock Pro |
| Rukojeť | Pohodlná rukojeť pěny s prodloužením přilnavosti pěny Eva |
| Podložka | Pudr Košíky puky 100 mm |
| Reference výrobce | BD111617 |
Systém nastavení "FlickLock® Pro":
Systém nastavení velikosti FlickLock Pro byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost, lehkost a snadné použití.
Nový FlickLock Pro se nyní vyznačuje lehčí a snáze použitelnou hliníkovou konstrukcí.
FlickLock® Pro, založený na FlickLock®, přináší revoluci v konstrukci nastavovacího systému.
FlickLock Pro si zachovává výhody funkce FlickLock a nabízí prostorově úsporný hliníkový design, který dramaticky zlepšuje úroveň kvality, pocitu a pevnosti zamykání.
Přednosti systému nastavení FlickLock® Pro jsou:
• Prostorově úsporný design
• Konstrukce se dvěma nápravami pro větší pákový efekt a zamykání
• Vysoce kvalitní hliníková kompozice navržená tak, aby vydržela a byla velmi lehká

Puky koše na prach: