Compactor Black Diamond Banks
Pols d'esquí
Molt utilitzat en córrer, els pals transplantables també són plebicitats per a les excursions d'hivern i el splitboard.
Els pals d'expedició compactor satisfan aquestes necessitats.
El sistema Flopet Flopet Flicklock Pro permet ajustar fàcilment l'alçada del pal amb un estrenyiment ultra fiable.
A diferència del sistema que es troba generalment al mercat, el Flicklock Pro ofereix un disseny d’alumini cada cop més voluminós que millora considerablement el nivell de qualitat, sensació i força de bloqueig.
Les puntes de cargol PH3 i Hexagonal tenen 1,5 mm integrats a les cadenes faciliten les reparacions a terra.
Els dracs lligats per un nus de Lark es poden retirar quan calgui.
• Pal plegable a z
• Stick robust amb una construcció d'alumini 7075
• Manejar amb una extensió d’escuma EVA
• Pommel amb vores rectes per raspar la neu acumulada als esquís
• Suggeriment de front
• Sistema d’ajust de flicklock fiable i ràpid (PH3 i hexagonal 1,5 mm integrat.
• Punta crottal per manejar sabates i sabates clímax
• Dragonnered enganxat per un nus de lad, fàcil de desenganxar
• Amples rentadores de cistelles de pols de 100 mm per a una molt bona adherència
Compatible amb les rentadores de 3/4 (opcional, feu clic aquí)
Disponible en 2 tailles (réglables): 100-125 cm / 110-135 cm
Couleur: Piton Purple
Vengut el parell

999 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Material | alumini |
| Pes | 560 g [100-125 cm] / 568 g [110-135 cm] |
| Tallar | Ajustable: 100-125 cm / 110-135 cm |
| Longitud plegada | 37 cm |
| sistema de subjecció | FlickLock Pro |
| Gestionar | Un còmode mànec d’escuma amb una extensió d’adherència d’escuma EVA |
| Rentadora | Discs de cistelles de pols de 100 mm |
| Referència del fabricant | BD111617 |
El sistema d'ajust "FlickLock® Pro":
El sistema d'ajust de mida FlickLock Pro es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat, la lleugeresa i la facilitat d'ús.
El nou FlickLock Pro ara presenta una construcció d'alumini més lleugera i fàcil d'utilitzar.
Basat en el FlickLock®, el FlickLock® Pro revoluciona el disseny del sistema d'ajust.
Tot i que conserva els avantatges de FlickLock, el FlickLock Pro ofereix un disseny d'alumini que estalvia espai que millora dràsticament el nivell de qualitat, sensació i resistència del bloqueig.
Els aspectes més destacats del sistema d'ajust FlickLock® Pro són:
• Un disseny que estalvia espai
• Un disseny de doble eix per augmentar la palanca i el bloqueig
• Una composició d'alumini d'alta qualitat dissenyada per durar i molt lleugera

Els discos de la cistella de pols: