Compactor Banco de esquí de diamante negro
Postes de esquí
Moito usado para correr, os paus plegables Z tamén son plebicidades para as excursións de inverno e a división.
Os paus da expedición de compactores atenden a estas necesidades.
O sistema Flopet Flopet Flicklock Pro permite axustar facilmente a altura do pau cun axuste ultra fiable.
A diferenza do sistema que normalmente se atopa nos paus do mercado, o Flicklock Pro ofrece un deseño de aluminio cada vez máis voluminoso que mellora considerablemente o nivel de calidade, sensación e forza de bloqueo.
As puntas do PH3 e do destornillador hexagonal teñen 1,5 mm integradas nas vertentes facilitan as reparacións no chan.
Os dragóns atados por un nó de altura poden retirarse cando sexa necesario.
• Stick plegable en z
• Stick robusto cunha construción de aluminio 7075
• Manexa cunha extensión de escuma EVA
• Pomelo con bordos rectos para raspar a neve acumulada nos esquís
• Consello de bisagra de goma con textura no mango para axustar facilmente as fixacións
• Sistema de axuste de flicklock fiable e rápido (PH3 e integrado de 1,5 mm hexagonal.
• CONSELLO CROTAL para manexar zapatos e zapatos climax
• Dragonnnered unido por un nó de altura, fácil de desprender
• Lavadoras de cestas de pó de 100 mm de ancho para un agarre moi bo
Compatible con lavadoras de 3/4 notadas (opcional, fai clic aquí)
Disponible en 2 tailles (réglables): 100-125 cm / 110-135 cm
Couleur: Piton Purple
Vendo o par

999 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date:
| Material | aluminio |
| Peso | 560 g [100-125 cm] / 568 g [110-135 cm] |
| Cortar | Axustable: 100-125 cm / 110-135 cm |
| Lonxitude dobrada | 37 cm |
| sistema de suxeición | FlickLock Pro |
| Manexar | Mango de espuma cómodo cunha extensión de agarre de escuma EVA |
| Lavadora | Cestas de polvo 100 mm |
| Referencia do fabricante | BD111617 |
O sistema de axuste "FlickLock® Pro":
O sistema de axuste de tamaño FlickLock Pro foi deseñado pensando na eficiencia, compacidade, lixeireza e facilidade de uso.
O novo FlickLock Pro agora presenta unha construción de aluminio máis lixeira e máis fácil de usar.
Baseado no FlickLock®, o FlickLock® Pro revoluciona o deseño do sistema de axuste.
Aínda que conserva os beneficios de FlickLock, o FlickLock Pro ofrece un deseño de aluminio que aforra espazo que mellora drasticamente o nivel de calidade, sensación e resistencia do bloqueo.
Os aspectos máis destacados do sistema de axuste FlickLock® Pro son:
• Un deseño que aforra espazo
• Un deseño de eixe dobre para aumentar a palanca e o bloqueo
• Unha composición de aluminio de alta calidade deseñada para durar e moi lixeira

Os discos da cesta de po: