G010028

Stâlp telescopic pentru copii din 2 secțiuni cu dimensiune reglabilă.
Ideal pentru drumeții de vară și iarnă (ieșiri cu rachetele de zăpadă).
Bastonul pentru copii One Clic este echipat cu tehnologia One Clic care ușurează reglarea înălțimii bastonului.
Stick fabricat in Franta la Grenoble.
2 ani garantie.
Se vinde ca pereche cu o saiba de 60 mm pentru fiecare bata



16 Obiect Produse
În stoc
ATENŢIE: Ultimele bucăţi în stoc!
Data disponibilitate: 2014-06-23
| Material | aluminiu 7075 |
| Greutate | 235 g |
| A tăia | reglabil 75-105 cm (max) |
| Numărul de fire | 2 |
| sistem de prindere | Un clic |
| Diametrul firului | 18 / 16 |
| Mâner | negru |
| curea de mână | nailon simplu |
| Punct | conic cu vârf de wolfram |
| Mașină de spălat | 60 mm |
Sistemul de clichet ONE CLIC:
Stâlpul pentru copii ONE CLIC este echipat cu tehnologia One Clic care vă permite să reglați simplu și fără efort înălțimea dorită a stâlpului, datorită ghidajului adăpostit în interiorul tubului superior. Riscul de reglare greșită în timpul utilizării este nul.
