G010028

2-секционна телескопична детска щека с регулируем размер.
Идеален за летни и зимни походи (излети със снегоходки).
Детската клечка One Clic е оборудвана с технология One Clic, която улеснява регулирането на височината на пръчката.
Пръчка, произведена във Франция в Гренобъл.
2 години гаранция.
Продава се като чифт с 60 мм шайба за всяка пръчка



16 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | 7075 алуминий |
| Тегло | 235 g |
| Разрез | регулируема 75-105 см (макс.) |
| Брой нишки | 2 |
| система за затягане | Едно щракване |
| Диаметър на нишката | 18 / 16 |
| Дръжка | черен |
| ремък за ръка | обикновен найлон |
| Точка | конична с волфрамов връх |
| шайба | 60 mm |
Системата с тресчотки ONE CLIC:
Детската щека ONE CLIC е оборудвана с технологията One Clic, която ви позволява лесно и без усилие да регулирате желаната височина на щеката, благодарение на водача, разположен вътре в горната тръба. Рискът от неправилна настройка по време на употребата му е нулев.
