G010028

2-sekcyjny teleskopowy kijek dziecięcy z regulacją rozmiaru.
Idealny na letnie i zimowe wędrówki (wycieczki w rakietach śnieżnych).
Kijek dziecięcy One Clic jest wyposażony w technologię One Clic, która umożliwia łatwą regulację wysokości kijka.
Kij wyprodukowany we Francji w Grenoble.
2 lata gwarancji.
Sprzedawane jako para z podkładką 60 mm na każdy kij



16 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | 7075 aluminium |
| Waga | 235 g |
| Ciąć | regulowany 75-105cm (maks.) |
| Liczba pasm | 2 |
| system mocowania | Jedno kliknięcie |
| Średnica nici | 18 / 16 |
| Uchwyt | czarny |
| pasek na rękę | pojedynczy nylon |
| Punkt | stożkowy z końcówką wolframową |
| Pralka | 60 mm |
System grzechotkowy ONE CLIC:
Kijek dziecięcy ONE CLIC jest wyposażony w technologię One Clic, która pozwala łatwo i bez wysiłku dostosować żądaną wysokość kija, dzięki prowadnicy umieszczonej wewnątrz górnej rury. Ryzyko nieprawidłowej regulacji podczas jego użytkowania jest zerowe.
