G010028

2dílná teleskopická dětská hůl s nastavitelnou velikostí.
Ideální pro letní i zimní túry (výlety na sněžnicích).
Dětská hůl One Clic je vybavena technologií One Clic, která umožňuje snadné nastavení výšky hole.
Hůl vyrobená ve Francii v Grenoblu.
2 roky záruka.
Prodává se jako pár s podložkou 60 mm pro každou tyč



16 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník 7075 |
| Hmotnost | 235 g |
| Střih | nastavitelné 75-105 cm (max) |
| Počet pramenů | 2 |
| upínací systém | Jedno kliknutí |
| Průměr pramene | 18 / 16 |
| Rukojeť | Černá |
| řemínek na ruku | jednoduchý nylon |
| Směřovat | kuželový s wolframovým hrotem |
| Podložka | 60 mm |
Ráčnový systém ONE CLIC:
Dětská hůlka ONE CLIC je vybavena technologií One Clic, která vám umožňuje jednoduše a bez námahy nastavit požadovanou výšku hůlky, a to díky vodítku umístěnému uvnitř horní trubky. Riziko špatného nastavení při jeho používání je nulové.
