G010028

Bastón telescópico infantil de 2 seccións con tamaño regulable.
Ideal para camiños de verán e inverno (saídas con raquetas de neve).
O poste infantil One Clic está equipado coa tecnoloxía One Clic que che permite axustar simplemente a altura do poste.
Bastón feito en Francia en Grenoble.
2 anos de garantía.
Véndese por parella cunha arandela de 60 mm para cada vara



16 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date: 2014-06-23
| Material | Aluminio 7075 |
| Peso | 235 g |
| Cortar | axustable 75-105 cm (máx.) |
| Número de fíos | 2 |
| sistema de suxeición | Un clic |
| Diámetro de cordón | 18 / 16 |
| Manexar | negro |
| correa de man | nylon único |
| Punto | cónico con punta de wolframio |
| Lavadora | 60 mm |
O sistema de trinquete ONE CLIC:
O poste infantil ONE CLIC está equipado coa tecnoloxía One Clic que permite axustar de forma sinxela e sen esforzo a altura desexada do poste, grazas á guía que se atopa no interior do tubo superior. O risco de desaxustes durante o seu uso é nulo.
