G010028

Pal infantil telescòpic de 2 seccions amb mida ajustable.
Ideal per a excursions d'estiu i hivern (sortides amb raquetes de neu).
El pal infantil One Clic està equipat amb la tecnologia One Clic que permet ajustar simplement l'alçada del pal.
Pal fet a França a Grenoble.
2 anys de garantia.
Es ven per parell amb una rentadora de 60 mm per a cada pal



16 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | 7075 d'alumini |
| Pes | 235 g |
| Tallar | ajustable 75-105 cm (màxim) |
| Nombre de fils | 2 |
| sistema de subjecció | Un clic |
| Diàmetre del fil | 18 / 16 |
| Gestionar | negre |
| corretja de mà | niló únic |
| Punt | cònic amb punta de tungstè |
| Rentadora | 60 mm |
El sistema de trinquet ONE CLIC:
El pal infantil ONE CLIC està equipat amb la tecnologia One Clic que permet ajustar de manera senzilla i sense esforç l'alçada desitjada del pal, gràcies a la guia allotjada dins del tub superior. El risc d'ajustament incorrecte durant el seu ús és nul.
