G010027

Stâlp telescopic cu 2 secțiuni cu înălțime reglabilă (110 până la 140 cm).
Ideal pentru drumeții de vară și iarnă (ieșiri cu rachetele de zăpadă).
Stick-ul One Clic este echipat cu tehnologia One Clic care vă permite să reglați pur și simplu înălțimea stick-ului.
Culoare neagră
Stick fabricat in Franta la Grenoble.
2 ani garantie.
Se vinde ca pereche cu o saiba de 90 mm pentru fiecare bata


10 Obiect Produse
În stoc
ATENŢIE: Ultimele bucăţi în stoc!
Data disponibilitate: 2014-06-23
| Material | aluminiu 7075 |
| Greutate | 310 g |
| A tăia | reglabil 110-140 cm (max) |
| Numărul de fire | 2 |
| sistem de prindere | Un clic |
| Diametrul firului | 18 / 16 |
| Mâner | negru |
| curea de mână | nailon simplu |
| Punct | conic cu vârf de wolfram |
| Mașină de spălat | 90 mm |
Sistemul de clichet ONE CLIC:
Stâlpul ONE CLIC este echipat cu tehnologia One Clic care vă permite să reglați simplu și fără efort înălțimea dorită a stâlpului, datorită ghidajului adăpostit în interiorul tubului superior. Riscul de reglare greșită în timpul utilizării este nul.
