G010027

2-delna teleskopska palica z nastavljivo višino (110 do 140 cm).
Idealno za poletne in zimske pohode (snežne izlete).
Palica One Clic je opremljena s tehnologijo One Clic, ki omogoča enostavno nastavitev višine palice.
Črna barva
Palica izdelana v Franciji v Grenoblu.
2 leti garancije.
Prodano v paru z 90 mm podložko za vsako palico


10 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | 7075 aluminij |
| Utež | 310 g |
| Izrežite | nastavljiva 110-140 cm (maks.) |
| Število pramenov | 2 |
| vpenjalni sistem | En klik |
| Premer pramena | 18 / 16 |
| Ročaj | Črna |
| ročni trak | preprost najlon |
| Točka | stožčasto z volframovo konico |
| Pralec | 90 mm |
ONE CLIC zaskočni sistem:
Palica ONE CLIC je opremljena s tehnologijo One Clic, ki vam omogoča preprosto in brez napora nastavitev želene višine palice, zahvaljujoč vodilu, ki je nameščeno v zgornji cevi. Tveganje napačne nastavitve med njegovo uporabo je nič.
