G010027

2-секционен телескопичен прът с регулируема височина (110 до 140 см).
Идеален за летни и зимни походи (излети със снегоходки).
Стик One Clic е оборудван с технология One Clic, която ви позволява просто да регулирате височината на стика.
Черен цвят
Пръчка, произведена във Франция в Гренобъл.
2 години гаранция.
Продава се като чифт с 90 мм шайба за всяка пръчка


10 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | 7075 алуминий |
| Тегло | 310 g |
| Разрез | регулируема 110-140 см (макс.) |
| Брой нишки | 2 |
| система за затягане | Едно щракване |
| Диаметър на нишката | 18 / 16 |
| Дръжка | черен |
| ремък за ръка | обикновен найлон |
| Точка | конична с волфрамов връх |
| шайба | 90 mm |
Системата с тресчотки ONE CLIC:
Столът ONE CLIC е снабден с технология One Clic, която ви позволява лесно и без усилие да регулирате желаната височина на стълба, благодарение на водача, разположен вътре в горната тръба. Рискът от неправилна настройка по време на употребата му е нулев.
