G010027

Palo telescópico de 2 seccións con altura regulable (110 a 140 cm).
Ideal para camiños de verán e inverno (saídas con raquetas de neve).
O stick One Clic está equipado coa tecnoloxía One Clic que che permite simplemente axustar a altura do stick.
Cor negra
Bastón feito en Francia en Grenoble.
2 anos de garantía.
Véndese por parella cunha arandela de 90 mm para cada vara


10 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date: 2014-06-23
| Material | Aluminio 7075 |
| Peso | 310 g |
| Cortar | axustable 110-140 cm (máx.) |
| Número de fíos | 2 |
| sistema de suxeición | Un clic |
| Diámetro de cordón | 18 / 16 |
| Manexar | negro |
| correa de man | nylon único |
| Punto | cónico con punta de wolframio |
| Lavadora | 90 mm |
O sistema de trinquete ONE CLIC:
O poste ONE CLIC está equipado coa tecnoloxía One Clic que permite axustar de forma sinxela e sen esforzo a altura desexada do poste, grazas á guía situada no interior do tubo superior. O risco de desaxustes durante o seu uso é nulo.
