G010027

2-sekcyjny kij teleskopowy o regulowanej wysokości (110 do 140 cm).
Idealny na letnie i zimowe wędrówki (wycieczki w rakietach śnieżnych).
Kij One Clic jest wyposażony w technologię One Clic, która pozwala na prostą regulację wysokości kija.
Czarny kolor
Kij wyprodukowany we Francji w Grenoble.
2 lata gwarancji.
Sprzedawane jako para z podkładką 90 mm na każdy kij


10 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | 7075 aluminium |
| Waga | 310 g |
| Ciąć | regulowany 110-140 cm (max) |
| Liczba pasm | 2 |
| system mocowania | Jedno kliknięcie |
| Średnica nici | 18 / 16 |
| Uchwyt | czarny |
| pasek na rękę | pojedynczy nylon |
| Punkt | stożkowy z końcówką wolframową |
| Pralka | 90 mm |
System grzechotkowy ONE CLIC:
Tyczka ONE CLIC jest wyposażona w technologię One Clic, która pozwala łatwo i bez wysiłku dostosować żądaną wysokość tyczki, dzięki prowadnicy umieszczonej wewnątrz górnej rury. Ryzyko nieprawidłowej regulacji podczas jego użytkowania jest zerowe.
