Kije trekkingowe Pursuit Shock Black Diamond
KIJKI TREKKINGOWE Z SERII PURSUIT
Pursuit Shock Black Diamond to najwyższej jakości kijki trekkingowe z ergonomicznymi korkowymi rękojeściami i systemem amortyzatorów.
Umieszczony wewnątrz i pod rękojeścią amortyzator pomaga tłumić wibracje i ograniczać ból stawów.
• Wytrzymałe tyczki na 4 sezony
• Solidne 3-częściowe tyczki teleskopowe z aluminium 7000
• Amortyzator zmniejszający ból stawów i tłumiący wibracje
• 2 rozmiary uchwytów dla małych i dużych dłoni
• Wygodny, odprowadzający pot uchwyt z naturalnego korka
• Przedłużenie pod chwytem w antypoślizgowej piance na bazie alg Bloom
• Wymienne paski na nadgarstek Solution 2.0 wykonane z włókien pochodzących z recyklingu
• Proste, szybkie i miękkie w dotyku systemy regulacji rozmiaru drążka FlickLock+
• 4-sezonowe kolce Flex z możliwością zamontowania krążków trekkingowych lub zimowych (szerokie)
• Wymienne końcówki z węglików spiekanych i gumy
• Cienkie podkładki trekkingowe 38 mm
• Puchowe krążki śnieżne 100 mm do zimowego puchu śnieżnego
• Bit sześciokątny 1,5 mm (1/4") umieszczony w splotce do dokręcania systemu regulacji w nagłych przypadkach
Dostępne w 2 rozmiarach:
100-125 cm - rączka w rozmiarze S/M [dł/śr rączki: 102 mm/32 mm]
100-140 cm - poignée en taille M/L [longueur/diamètre du grip: 115 mm/37 mm]
Disponible en 2 couleurs: Steel Grey-Foam Green / Steel Grey-Octane
Sprzedałem parę![]()
![]()

1999 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium 7000 |
| Waga | 496g [rozmiar 100-125cm] / 520g [rozmiar 100-140cm] |
| Ciąć | regulowany: 100-125cm / 100-140cm |
| Długość po złożeniu | 66cm [wysokość 100-125cm] / 70cm [wysokość 100-140cm] |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock+ |
| Uchwyt | naturalny korek, oddychający, z przedłużeniem z pianki Bloom i amortyzatorem |
| pasek na rękę | Rozwiązanie 2.0 |
| Punkt | Wymienne końcówki Tech (węglika i gumy) |
| Pralka | Krążki trekkingowe o grubości 38 mm i krążki proszkowe o szerokości 100 mm na zimę |
| Numer referencyjny producenta | BD110068 |
Korkowa rękojeść tyczek Pursuit Series Black Diamond:
Przedłużenie „Grip Bloom” pod rękojeścią:
BLOOM Grip został zaprojektowany z ekologicznego materiału wykonanego z wodorostów.
Uchwyt oferuje wiele możliwości chwytania, aby ułatwić przejście na stromych zboczach.
System amortyzatorów:
Amortyzator jest schowany wewnątrz i pod rączką.
Ma za zadanie tłumić wibracje i ograniczać ból stawów podczas długich godzin spędzonych na szlakach.
System regulacji „FlickLock+” (zawór):
Technologia FlickLock+ umożliwia szybką i bezpieczną regulację wysokości drążka.
Zawór z aluminium pokryty miękką w dotyku powłoką o dwóch gęstościach dla optymalnego komfortu.

Wskazówka techniczna dotycząca systemu WaveLock:
Użyj końcówek z węglika wolframu lub gumowych końcówek gumowych w zależności od rodzaju terenu.
Końcówki Tech carbide zapewniają bardzo dobrą przyczepność na szlakach lub na lodzie
Gumowe kolce Tech ograniczają hałas, nie oznaczają ani nie uszkadzają szlaków i zapewniają doskonałą przyczepność