Трекинг щеки Pursuit Shock Black Diamond
ЩАКИ ЗА ТРЕКИНГ PURSUIT SERIES
Pursuit Shock Black Diamond са първокласни трекинг щеки с ергономични коркови дръжки и амортисьорна система.
Поставен вътре и под дръжката, абсорбаторът помага за намаляване на вибрациите и ограничава болката в ставите.
• Издръжливи 4 сезонни щеки
• Здрави 7000 алуминиеви 3-секционни телескопични пръти
• Амортисьор за намаляване на болката в ставите и потискане на вибрациите
• 2 размера дръжки за малки и големи ръце
• Удобна, попиваща потта дръжка от естествен корк
• Удължение под ръкохватката от неплъзгаща се пяна на базата на водорасли Bloom
• Сменяеми каишки за китка Solution 2.0, изработени от рециклирани влакна
• Лесни, бързи и меки на допир системи за регулиране на размера на пръчката FlickLock+
• 4-сезонни шипове Flex с опция за монтиране на трекинг или зимни шайби (широки)
• Сменяеми технологични карбидни и гумени накрайници
• 38 мм тънки трекинг шайби
• Шайби за прашен сняг 100 мм за зимен сняг
• 1,5 mm (1/4") шестостенен накрайник, поставен в нишката, за затягане на системата за регулиране в случай на спешност
Предлага се в 2 размера:
100-125 см - захват в размер S/M [дължина на захвата/диаметър: 102 мм/32 мм]
100-140 cm - poignée en taille M/L [longueur/diamètre du grip: 115 mm/37 mm]
Disponible en 2 couleurs: Steel Grey-Foam Green / Steel Grey-Octane
Продадох двойката![]()
![]()

1999 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | алуминий 7000 |
| Тегло | 496g [размер 100-125cm] / 520g [размер 100-140cm] |
| Разрез | регулируема: 100-125см / 100-140см |
| Сгъната дължина | 66 см [височина 100-125 см] / 70 см [височина 100-140 см] |
| Брой нишки | 3 |
| система за затягане | FlickLock+ |
| Дръжка | естествен корк, дишащ, с удължител от пяна Bloom и амортисьор |
| ремък за ръка | Решение 2.0 |
| Точка | Сменяеми технически накрайници (твърдосплавни и гумени) |
| шайба | 38 mm тънки трекинг шайби и 100 mm широки Powder шайби за зимата |
| Референция на производителя | BD110068 |
Корковата дръжка на щеките Pursuit Series Black Diamond:
Разширението "Grip Bloom" под дръжката:
BLOOM Grip е проектиран с екологичен материал, направен от морски водорасли.
Дръжката предлага множество възможности за захващане за улесняване на преминаването по стръмни склонове.
Амортисьорна система:
Амортисьорът е скрит вътре и под дръжката.
Той е проектиран да намалява вибрациите и да ограничава болките в ставите по време на дългите часове, прекарани на пътеки.
Системата за настройка "FlickLock+" (клапан):
Технологията FlickLock+ позволява бързо и сигурно регулиране на височината на щеката.
Вентилът е от алуминий и е покрит с покритие с двойна плътност, меко на допир за оптимален комфорт.

Технически съвет със системата WaveLock:
Използвайте накрайниците от волфрамов карбид или гумените накрайници в зависимост от естеството на терена.
- Карбидните накрайници Tech предлагат много добро сцепление на пътеки или лед
- Техническите гумени шипове ограничават шума, няма да маркират или повредят пътеките и осигуряват отлично сцепление