Pursuit Shock Black Diamond trekkingstokken
TREKKINGSTOELEN UIT DE PURSUIT-SERIE
De Pursuit Shock Black Diamond zijn premium trekkingstokken met ergonomische kurken handgrepen en een schokdempersysteem.
Geplaatst in en onder het handvat, helpt de demper trillingen te dempen en gewrichtspijn te beperken.
• Heavy duty 4 seizoenen stokken
• Stevige 3-delige telescopische stokken van 7000 aluminium
• Schokdemper om gewrichtspijn te verminderen en trillingen te dempen
• 2 handgrepen voor kleine en grote handen
• Comfortabel, zweetafvoerend handvat van natuurkurk
• Uitbreiding onder de handgreep in antislip Bloom-schuim op algenbasis
• Vervangbare Solution 2.0 polsbanden gemaakt van gerecyclede vezels
• Eenvoudige, snelle en soft-touch FlickLock+ stickmaataanpassingssystemen
• Flex-spikes voor 4 seizoenen met mogelijkheid om trekking- of winterpucks te monteren (breed)
• Verwisselbare Tech hardmetalen en rubberen punten
• 38 mm dunne trekkingringen
• Poedersneeuw pucks 100 mm voor winterse poedersneeuw
• 1,5 mm (1/4") zeskantbit in de streng om het verstelsysteem in geval van nood strakker te maken
Verkrijgbaar in 2 maten:
100-125 cm - greep in maat S/M [greeplengte/diameter: 102 mm/32 mm]
100-140 cm - poignée en taille M/L [longueur/diamètre du grip: 115 mm/37 mm]
Disponible en 2 couleurs: Steel Grey-Foam Green / Steel Grey-Octane
Verkocht het paar![]()
![]()

1999 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | aluminium 7000 |
| Gewicht | 496g [maat 100-125cm] / 520g [maat 100-140cm] |
| Snee | verstelbaar: 100-125cm / 100-140cm |
| Opgevouwen lengte | 66cm [hoogte 100-125cm] / 70cm [hoogte 100-140cm] |
| Aantal strengen | 3 |
| klemsysteem: | FlickLock+ |
| Omgaan met | natuurkurk, ademend, met Bloom-schuimextensie en schokdemper |
| polsbandje | Oplossing 2.0 |
| Punt | Verwisselbare Tech tips (carbide en rubber) |
| Wasmachine | 38 mm dunne Trekking-pucks en 100 mm brede Powder-pucks voor de winter |
| Referentie fabrikant: | BD110068 |
Het kurken handvat van de Pursuit Series Black Diamond hengels:
Het verlengstuk "Grip Bloom" onder het handvat:
De BLOOM Grip is ontworpen met een milieuvriendelijk materiaal gemaakt van zeewier.
De handgreep biedt meerdere grijpmogelijkheden om doorgangen op steile hellingen te vergemakkelijken.
Het schokdempersysteem:
De schokdemper zit verborgen in en onder het handvat.
Het is ontworpen om trillingen te dempen en gewrichtspijn te beperken tijdens lange uren op de paden.
Het "FlickLock+" verstelsysteem (ventiel):
De FlickLock+-technologie maakt een snelle en veilige aanpassing van de stokhoogte mogelijk.
Het ventiel is van aluminium en bedekt met een coating met twee dichtheden die zacht aanvoelt voor optimaal comfort.

Technische tip met WaveLock-systeem:
Gebruik de tips van wolfraamcarbide of de rubberen rubberen tips, afhankelijk van de aard van het terrein.
- De Tech hardmetalen punten bieden een zeer goede grip op trails of op ijs
Technische rubberen spikes beperken het geluid, markeren of beschadigen paden niet en bieden geweldige grip