Damskie kijki trekkingowe Trail Cork Black Diamond
SERIA TRAIL - NOWY MODEL (nowe paski Solution i przedłużka pod rączką)
Damskie Trail Cork Black Diamond to kije przeznaczone dla kobiet, wszechstronne, wytrzymałe i wygodne do uprawiania turystyki pieszej we wszystkich porach roku we wszystkich rodzajach terenu (wymienne końcówki i podkładki na lato/zimę).
Rękojeść z naturalnego korka zapewnia wysoki komfort na szlaku!
• Specjalnie zaprojektowany dla kobiet (regulowany do 125 cm)
• Solidny 3-sekcyjny kij teleskopowy z aluminium 7075
• Przedłużenie pod miękkim, antypoślizgowym uchwytem z pianki
• Wyściełany pasek na nadgarstek „Fusion Comfort” łatwiejszy w zarządzaniu i zapewniający większe bezpieczeństwo
• Podwójny system regulacji rozmiaru drążka FlickLock
• Wymienne końcówki Tech z węglika i gumy do bitumu (guma dostępna jako opcja)
• Cienkie podkładki trekkingowe 38 mm
• Oferowane krążki śnieżne 100 mm do zimowego puchu
Regulowana wysokość: 65-125 cm
Disponible en 2 couleurs: Alpine Lake / Cherrywood
Sprzedałem parę![]()

586 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | 486g (para) |
| Ciąć | regulowany: 62-125 cm |
| Długość po złożeniu | 62 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock |
| Uchwyt | korek, oddychający z lekką, elastyczną i przyczepną wypustką z pianki EVA |
| pasek na rękę | Wyściełany pasek Fusion Comfort |
| Punkt | Tech wymienne końcówki z węglików spiekanych |
| Pralka | Krążki trekkingowe o grubości 38 mm i kompatybilne z dużymi krążkami proszkowymi 100 mm do unoszenia się na śniegu |
| Numer referencyjny producenta | BD112527 |
Damskie kijki turystyczne Trail Cork Black Diamond mają wygodny uchwyt z naturalnego korka.
Są bardzo wytrzymałe dzięki aluminiowej konstrukcji 7075. Podwójny system regulacji zaworów FlickLock jest prosty i zapewnia doskonałe mocowanie pasm.
Kijki damskie Trail Cork są szczególnie interesujące, ponieważ mają cechy przydatne zarówno latem, jak i zimą: antypoślizgowe przedłużenie piankowe pod chwytem oraz duże krążki do puchu.
Końcówki z węglika Tech zapewniają bardzo dobrą przyczepność i są wymienne.
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Parfait
Des bâtons de randonnée légers, polyvalents et solides ! J'ai offert les mêmes à ma mère. Je recommande et envoi très rapide.