Dámské turistické hole Trail Cork Black Diamond
SÉRIE TRAIL - NOVÝ MODEL (nové popruhy Solution a prodloužení pod rukojetí)
Dámské hůlky Trail Cork Black Diamond jsou navrženy pro ženy, všestranné, robustní a pohodlné pro turistiku ve všech ročních obdobích na všech typech terénu (výměnné letní/zimní špičky a podložky).
Rukojeť z přírodního korku nabízí skvělé pohodlí na trailech!
• Speciálně navrženo pro ženy (nastavitelné až do 125 cm)
• Robustní 7075 hliníková 3-sekční teleskopická tyč
• Prodloužení pod měkkou protiskluzovou pěnovou rukojetí
• Polstrovaný pásek na zápěstí "Fusion Comfort" je ovladatelnější a pro větší bezpečnost
• Duální FlickLock systémy nastavení velikosti tyče
• Vyměnitelné technické hroty z karbidu a pryže pro bitumen (guma je k dispozici jako volitelná výbava)
• 38mm tenké trekingové podložky
• Na zimní prachový sníh nabízíme sněhové puky 100 mm
Nastavitelná výška: 65-125 cm
Disponible en 2 couleurs: Alpine Lake / Cherrywood
Pár prodal![]()

586 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | 486 g (pár) |
| Střih | nastavitelné: 62-125 cm |
| Složená délka | 62 cm |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | FlickLock |
| Rukojeť | korek, prodyšný s lehkým, pružným a přilnavým nástavcem z EVA pěny |
| řemínek na ruku | Fusion Comfort polstrovaný popruh |
| Směřovat | Tech vyměnitelné tvrdokovové hroty |
| Podložka | 38 mm tenké trekingové puky a kompatibilní s velkými 100 mm pudrovými puky pro plavání ve sněhu |
| Reference výrobce | BD112527 |
Dámské turistické hole Trail Cork Black Diamond mají pohodlnou rukojeť z přírodního korku.
Jsou velmi robustní díky hliníkové konstrukci 7075. Dvojventilový nastavovací systém FlickLock je jednoduchý a nabízí vynikající upnutí pramenů.
Dámské hůlky Trail Cork jsou obzvláště zajímavé, protože mají vlastnosti pro použití v létě i v zimě: protiskluzový pěnový nástavec pod rukojetí a také velké puky Powder pro prachový sníh.
Hroty z tvrdokovu Tech nabízejí velmi dobrou přilnavost a jsou zaměnitelné.
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
Parfait
Des bâtons de randonnée légers, polyvalents et solides ! J'ai offert les mêmes à ma mère. Je recommande et envoi très rapide.