Conair na mBan Corcaigh Cuaillí Hiking Diamond Dubh
SRAITH TRAIL - SAMHAIL NUA (strapaí réitigh nua agus síneadh faoin hanla)
Is cuaillí iad Conair na mBan Cork Black Diamond atá deartha do mhná, ildánach, láidir agus compordach le haghaidh fánaíochta i ngach séasúr ar gach cineál tír-raon (leideanna agus leicneáin in-idirmhalartaithe samhraidh/gheimhridh).
Tugann an láimhseáil corc nádúrtha compord iontach ar na cosáin!
• Deartha go speisialta do mhná (inchoigeartaithe suas le 125 cm)
• Cuaille teileascópach 3-alt alúmanaim sturdy 7075
• Síneadh faoin greim cúr bog, neamh-duillín
• Tá strap caol stuáilte "Fusion Comfort" níos soláimhsithe agus ar mhaithe le níos mó slándála
• Córais coigeartaithe méid bata dé FlickLock
• Leideanna teicneolaíochta idirmhalartaithe i gcomhdhúile agus rubair le haghaidh biotúman (Rubair ar fáil mar rogha)
• Niteoirí Trekking Thin 38mm
• Púdar pucks sneachta 100 mm a thairgtear le haghaidh sneachta púdar geimhridh
Airde inchoigeartaithe: 65-125cm
Disponible en 2 couleurs: Alpine Lake / Cherrywood
Dhíol an péire![]()

586 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | 486g (péire) |
| Gearr | inchoigeartaithe: 62-125cm |
| Fad fillte | 62 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | FlickLock |
| Láimhseáil | corc, breathable le síneadh cúr EVA éadrom, solúbtha agus greamaitheach |
| strap láimhe | Comhleá Strap padded chompord |
| Pointe | Leideanna chomhdhúile idirmhalartaithe Tech |
| Washer | Muiceanna trekking tanaí 38 mm agus comhoiriúnach le laonna móra Púdar 100 mm le haghaidh snámhachta sa sneachta |
| Tagairt monaróir | BD112527 |
Tá láimhseáil corc nádúrtha compordach ag cuaillí fánaíochta Conair na mBan Corcaigh Dubh Diamond.
Tá siad an-láidir a bhuíochas le tógáil alúmanaim 7075. Tá córas coigeartaithe comhla dúbailte FlickLock simplí agus cuireann sé clampáil den scoth ar na snáitheanna.
Tá cuaillí Corcaithe Trail na mBan suimiúil go háirithe toisc go bhfuil gnéithe acu le húsáid sa samhradh agus sa gheimhreadh araon: síneadh cúr neamh-duillín faoin greim chomh maith le pucks móra Púdar le haghaidh sneachta púdar.
Tugann na leideanna chomhdhúile Tech greim an-mhaith agus tá siad idirmhalartaithe.
An córas coigeartaithe "FlickLock" (comhla):
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Parfait
Des bâtons de randonnée légers, polyvalents et solides ! J'ai offert les mêmes à ma mère. Je recommande et envoi très rapide.