Bastóns de sendeirismo Trail Cork Black Diamond para mulleres
SERIE TRAIL - NOVO MODELO (novas correas de solución e extensión baixo o asa)
Os Women's Trail Cork Black Diamond son bastones pensados u200bu200bpara mulleres, versátiles, robustos e cómodos para facer sendeirismo en todas as estacións en todo tipo de terreos (puntas e arandelas intercambiables verán/inverno).
O asa de cortiza natural ofrece unha gran comodidade nos camiños.
• Especialmente deseñado para mulleres (axustable ata 125 cm)
• Robusto poste telescópico de aluminio 7075 de 3 secciones
• Extensión baixo a empuñadura de escuma suave e antideslizante
• Correa de pulso acolchada "Fusion Comfort" máis manexable e para máis seguridade
• Sistemas de axuste de tamaño do palo FlickLock dual
• Puntas técnicas intercambiables en carburo e goma para betún (goma dispoñible como opción)
• Arandelas de trekking finas de 38 mm
• Discos de neve en po de 100 mm ofrecidos para neve en po de inverno
Altura axustable: 65-125 cm
Disponible en 2 couleurs: Alpine Lake / Cherrywood
Vendo o par![]()

587 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date: 2014-06-23
| Material | aluminio |
| Peso | 486 g (par) |
| Cortar | axustable: 62-125 cm |
| Lonxitude dobrada | 62 cm |
| Número de fíos | 3 |
| sistema de suxeición | FlickLock |
| Manexar | cortiza, transpirable con extensión de espuma EVA lixeira, flexible e adherente |
| correa de man | Correa acolchada Fusion Comfort |
| Punto | Puntas de carburo intercambiables Tech |
| Lavadora | Discos de trekking de 38 mm de grosor e compatibles con discos de po grandes de 100 mm para flotar na neve |
| Referencia do fabricante | BD112527 |
Os bastóns de sendeirismo Trail Cork Black Diamond para mulleres teñen un cómodo asa de cortiza natural.
Son moi robustos grazas a unha construción de aluminio 7075. O sistema de axuste de dobre válvula FlickLock é sinxelo e ofrece unha excelente suxeición dos fíos.
Os bastóns Women's Trail Cork son especialmente interesantes porque teñen características para usar tanto no verán como no inverno: unha extensión de escuma antideslizante baixo a empuñadura, así como grandes discos de po para neve en po.
As puntas de carburo Tech ofrecen un agarre moi bo e son intercambiables.
O sistema de axuste "FlickLock" (válvula):
O sistema de axuste de tamaño FlickLock foi deseñado pensando na eficiencia, a compacidade e a facilidade de uso.
O axuste FlickLock é de primeira calidade cando se trata de estilo rápido e lixeireza.
Debido a que a montaña require equipos fiables e resistentes, a tecnoloxía FlickLock ofrece axustes seguros, rápidos e sinxelos e facilita as horas que se dedican ao camiño.
Parfait
Des bâtons de randonnée légers, polyvalents et solides ! J'ai offert les mêmes à ma mère. Je recommande et envoi très rapide.