Γυναικείο Μπαστούνι πεζοπορίας Trail Cork Black Diamond
ΣΕΙΡΑ TRAIL - ΝΕΟ ΜΟΝΤΕΛΟ (νέοι ιμάντες Solution και προέκταση κάτω από τη λαβή)
Τα Women's Trail Cork Black Diamond είναι στύλοι σχεδιασμένοι για γυναίκες, ευέλικτοι, στιβαροί και άνετοι για πεζοπορία όλες τις εποχές σε όλους τους τύπους εδάφους (εναλλάξιμες άκρες και ροδέλες καλοκαίρι/χειμώνα).
Η φυσική λαβή από φελλό προσφέρει μεγάλη άνεση στα μονοπάτια!
• Ειδικά σχεδιασμένο για γυναίκες (ρυθμιζόμενο έως 125 cm)
• Στιβαρός τηλεσκοπικός στύλος αλουμινίου 3 τμημάτων 7075
• Προέκταση κάτω από την μαλακή, αντιολισθητική λαβή αφρού
• Ιμάντας καρπού με επένδυση "Fusion Comfort" πιο διαχειρίσιμο και για περισσότερη ασφάλεια
• Διπλό σύστημα ρύθμισης μεγέθους στικ FlickLock
• Εναλλάξιμα άκρα τεχνολογίας σε καρβίδιο και καουτσούκ για πίσσα (Καουτσούκ διατίθεται προαιρετικά)
• Λεπτές ροδέλες Trekking 38 mm
• Πουδρένια χιόνια 100 mm που προσφέρονται για χειμερινό χιόνι σε σκόνη
Ρυθμιζόμενο ύψος: 65-125cm
Disponible en 2 couleurs: Alpine Lake / Cherrywood
Πούλησε το ζευγάρι![]()

586 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας: 2014-06-23
| Υλικό | αλουμίνιο |
| Βάρος | 486 g (ζεύγος) |
| Τομή | ρυθμιζόμενο: 62-125cm |
| Διπλωμένο μήκος | 62 cm |
| Αριθμός κλώνων | 3 |
| σύστημα σύσφιξης | FlickLock |
| Λαβή | φελλός, αναπνεύσιμος με ελαφριά, εύκαμπτη και κολλητική προέκταση αφρού EVA |
| λουρί για το χέρι | Λουράκι με επένδυση Fusion Comfort |
| Σημείο | Τεχνικές εναλλάξιμες μύτες καρβιδίου |
| Ροδέλα | 38 χλστ. λεπτές τσάντες Trekking και συμβατές με μεγάλες σφαίρες σκόνης 100 χλστ. για επίπλευση στο χιόνι |
| Αναφορά κατασκευαστή | BD112527 |
Οι στύλοι πεζοπορίας Women's Trail Cork Black Diamond διαθέτουν άνετη λαβή από φυσικό φελλό.
Είναι πολύ στιβαρά χάρη στην κατασκευή από αλουμίνιο 7075. Το σύστημα ρύθμισης διπλής βαλβίδας FlickLock είναι απλό και προσφέρει εξαιρετική σύσφιξη των κλώνων.
Οι πόλοι Women's Trail Cork είναι ιδιαίτερα ενδιαφέροντες επειδή διαθέτουν χαρακτηριστικά για χρήση τόσο το καλοκαίρι όσο και το χειμώνα: αντιολισθητική προέκταση αφρού κάτω από τη λαβή καθώς και μεγάλες τσάντες πούδρας για χιόνι σε σκόνη.
Οι μύτες Tech carbide προσφέρουν πολύ καλό κράτημα και είναι εναλλάξιμες.
Το σύστημα ρύθμισης "FlickLock" (βαλβίδα):
Το σύστημα προσαρμογής μεγέθους FlickLock σχεδιάστηκε με γνώμονα την αποτελεσματικότητα, τη συμπαγή και την ευκολία χρήσης.
Η ρύθμιση FlickLock είναι κορυφαία όσον αφορά το γρήγορο στυλ και την ελαφρότητα.
Επειδή το βουνό απαιτεί αξιόπιστο και ανθεκτικό εξοπλισμό, η τεχνολογία FlickLock προσφέρει ασφαλείς, γρήγορες, απλές ρυθμίσεις και διευκολύνει τις ώρες που περνάτε στο μονοπάτι.
Parfait
Des bâtons de randonnée légers, polyvalents et solides ! J'ai offert les mêmes à ma mère. Je recommande et envoi très rapide.