Black Diamond Ski Ski Sticks
SERIA TOURING - KIJKI NARCIARSKIE - NOWY MODEL
Lekkie, odporne i funkcjonalne, patyki z ekspedycji Black Diamond są zaprojektowane do zwiedzania wycieczek narciarskich.
System regulacji Flicklock Flap umożliwia dostosowanie wysokości drążka za pomocą niezawodnego dokręcania.
Docenisz końcówkę śrubokręta PH3 zintegrowaną z pasmem w celu naprawy w polu w razie potrzeby.
Użyj pomel z prostymi krawędziami, aby zeskrobać lód i śnieg na nartach.
Paski przymocowane węzłem głowicy skoworu są łatwe do usunięcia.
• 2 -PRAP teleskopowy (Ø 18 | 16 mm)
• Solidny kij ma aluminiową konstrukcję
• Uchwyt z rozszerzeniem pianki EVA
• Popmel z prostymi krawędziami, aby zeskrobać śnieg na nartach na nartach
• Teksturowana końcówka zawiasowego na uchwycie, aby łatwo dostosować mocowania
• Niezawodny i szybki system regulacji Flicklock (końcówka śrubokręta pH3 zintegrowana z dolną nić)
• Końcówka Crottal do obsługi butów i butów kulminacyjnych
• Dragonneted przymocowany węzłem sark, łatwy do odłączenia
• Szerokie myjki do koszy na proszek 100 mm zapewniają bardzo dobry chwyt
Kompatybilny z podkładkami 3/4 (opcjonalnie, kliknij tutaj)
Dostępne w 2 rozmiarach (regulowane): 100-140 cm / 105-155 cm
Couleur: Desert Sky
Sprzedałem parę

1000 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Materiał | aluminium |
| Waga | 528 g [100-140 cm] / 532 g [105-155 cm] |
| Ciąć | Regulowane: 100-140 cm / 110-155 cm |
| Długość po złożeniu | 90 cm [100-140 cm] / 105 cm [105-155 cm] |
| Liczba pasm | 2 |
| system mocowania | FlickLock® |
| Uchwyt | Wygodny uchwyt piankowy z rozszerzeniem uchwytu piankowego EVA |
| Pralka | Krążki do koszy proszkowych 100 mm |
| Numer referencyjny producenta | BD111614 |
Black Diamond Diamond Shops Bantes Shops to bardzo wszechstronne patyczki, które można używać we wszystkich porach roku.
Bardzo niezawodne i trwałe, są one wyposażone w system regulacji zaworów Flicklock.
Funkcje takie jak uchwyt z rozszerzeniem pianki i trampki proszkowe sprawiają, że idealnie nadaje się do jazdy na nartach i rakietach śnieżnych.
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Krążki do kosza w proszku: