Black Diamond Ski Sticks
SERIE TOURING - BASTONES - NOVO MODELO
Light, resistente e funcional, os paus da expedición de diamantes negros están deseñados para facer excursións de esquí diariamente.
O sistema de axuste de flicklock FLAP permítelle axustar a altura do pau cun axustado fiable.
Agradecerás a punta do destornillador PH3 integrada na cadea para reparar no campo, se é necesario.
Use o pomelo con bordos rectos para raspar o xeo e a neve acumulada nos esquís.
As correas unidas por un nó da cabeza de Lark son fáciles de eliminar.
• 2 -Trap Telescópico Stick (Ø 18 | 16 mm)
• O bastón resistente presenta unha construción de aluminio
• Manexa cunha extensión de escuma EVA
• Pomelo con bordos rectos para raspar a neve acumulada nos esquís
• Consello de bisagra de goma con textura no mango para axustar facilmente as fixacións
• Sistema de axuste de flicklock fiable e rápido (punta do destornillador PH3 integrada na cadea inferior)
• CONSELLO CROTAL para manexar zapatos e zapatos climax
• Dragonnnered unido por un nó de altura, fácil de desprender
• Lavadoras de cestas de pó de 100 mm de ancho para un agarre moi bo
Compatible con lavadoras de 3/4 notadas (opcional, fai clic aquí)
Dispoñible en 2 tamaños (axustable): 100-140 cm / 105-155 cm
Couleur: Desert Sky
Vendo o par

1000 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date:
| Material | aluminio |
| Peso | 528 g [100-140 cm] / 532 g [105-155 cm] |
| Cortar | Axustable: 100-140 cm / 110-155 cm |
| Lonxitude dobrada | 90 cm [100-140 cm] / 105 cm [105-155 cm] |
| Número de fíos | 2 |
| sistema de suxeición | FlickLock® |
| Manexar | Mango de espuma cómodo cunha extensión de agarre de escuma EVA |
| Lavadora | Cestas de polvo 100 mm |
| Referencia do fabricante | BD111614 |
Os paus de esquí de diamantes negros de Bantas son paus moi versátiles que se poden usar en todas as estacións.
Moi fiable e duradeiro, están equipados co sistema de axuste da válvula de flicklock.
Funcións como o mango con extensión de escuma e as zapatillas de deporte en po están a facer que os paus perfectos para camiñar esquí e raquetas de neve.
O sistema de axuste "FlickLock" (válvula):
O sistema de axuste de tamaño FlickLock foi deseñado pensando na eficiencia, a compacidade e a facilidade de uso.
O axuste FlickLock é de primeira calidade cando se trata de estilo rápido e lixeireza.
Debido a que a montaña require equipos fiables e resistentes, a tecnoloxía FlickLock ofrece axustes seguros, rápidos e sinxelos e facilita as horas que pasen no camiño.
Os discos da cesta de po: