Bataí sciála diamant dubh
SRAITH TURASÓIREACHTA - Cuaillí sciála - SAMHAIL NUA
Tá solas, frithsheasmhach agus feidhmiúil, na bataí Black Diamond Expedition deartha le haghaidh turais sciála camchuairte ar bhonn laethúil.
Ligeann an córas coigeartaithe flicklock flap duit airde an mhaide a choigeartú le géarú iontaofa.
Tuigfidh tú an barr scriúire PH3 atá comhtháite sa snáithe le haghaidh deisiúcháin sa réimse más gá.
Bain úsáid as an pommel le himill dhíreacha chun an t -oighear agus an sneachta a charnadh ar sciála.
Is furasta na strapaí atá ceangailte le snaidhm ceann Lark a bhaint.
• 2 -Bata Teileascópacha Strap (Ø 18 | 16 mm)
• Gnéithe bata sturdy tógáil alúmanam
• Láimhseáil le síneadh cúir EVA
• Pommel le himill dhíreacha chun an sneachta a charnadh ar sciála
• Leid hinging rubair uigeach ar an láimhseáil chun na socruithe a choigeartú go héasca
• Córas Coigeartaithe Flicklock iontaofa agus tapa (barr scriúire PH3 comhtháite sa snáithe íochtarach)
• Leid chrottal chun bróga agus bróga buaicphointe a láimhseáil
• Dragonnered ceangailte le snaidhm Lark, éasca le dícheangal
• Leathan leicneáin Ciseáin Púdar 100 mm le haghaidh greim an-mhaith
Ag luí le leicneáin 3/4 notched (roghnach, cliceáil anseo)
Ar fáil i 2 mhéid (inchoigeartaithe): 100-140 cm / 105-155 cm
Couleur: Desert Sky
Dhíol an péire

1000 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | 528 g [100-140 cm] / 532 g [105-155 cm] |
| Gearr | Inchoigeartaithe: 100-140 cm / 110-155 cm |
| Fad fillte | 90 cm [100-140 cm] / 105 cm [105-155 cm] |
| Líon na snáitheanna | 2 |
| córas clampála | FlickLock® |
| Láimhseáil | Láimhseáil cúr compordach le síneadh greim cúir EVA |
| Washer | Ciseáin Púdar pucks 100 mm |
| Tagairt monaróir | BD111614 |
Is bataí an -solúbtha iad na Siopaí Sciála Bantes Black Diamond Ski is féidir a úsáid i ngach séasúr.
An -iontaofa agus durable, tá an córas coigeartaithe comhla flicklock feistithe orthu.
Tá feidhmeanna cosúil leis an láimhseáil le síneadh cúr agus na sneakers púdair ag déanamh bataí foirfe do sciáil hiking agus bróg sneachta.
An córas coigeartaithe "FlickLock" (comhla):
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Buaileann an Ciseán Púdar: