Stišky na černé diamantové lyžařské lyžařské tyčinky
TOURING SÉRIE - LYŽAŘSKÉ HOLKY - NOVÝ MODEL
Světlé, odolné a funkční, černé diamantové expediční tyčinky jsou navrženy pro turné po lyžařských zájezdech denně.
Systém nastavení flicklock klapky umožňuje upravit výšku tyčinky se spolehlivým utahováním.
V případě potřeby oceníte špičku šroubováku PH3 integrovanou do pramene pro opravy v poli.
Použijte pommel s rovnými hranami k ošroubování ledu a sněhu nahromaděného na lyžích.
Popruhy připojené uzlem hlavy Lark se snadno odstraní.
• 2 -zastrašovací teleskopická hůl (Ø 18 | 16 mm)
• Pevná hůl má hliníkovou konstrukci
• Zacházejte s rozšířením pěny EVA
• Pommel s rovnými hranami, aby se škrábal sníh nahromaděný na lyžích
• Texturované gumové klouzavé špičky na rukojeti pro snadné upravení upevnění
• Spolehlivý a rychlý systém nastavení filmu (tip ph3 šroubováku integrovaný do spodního řetězce)
• Crottální tip pro manipulaci s botami a vyvrcholením
• Dragonnered připevněný uzlem Lark, snadno se oddělit
• Široké 100 mm podložky Powder Baskets pro velmi dobrý úchop
Kompatibilní s upravenými 3/4 podložkami (volitelné, klikněte zde)
K dispozici ve 2 velikostech (nastavitelné): 100-140 cm / 105-155 cm
Couleur: Desert Sky
Pár prodal

1000 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | 528 g [100-140 cm] / 532 g [105-155 cm] |
| Střih | Nastavitelné: 100-140 cm / 110-155 cm |
| Složená délka | 90 cm [100-140 cm] / 105 cm [105-155 cm] |
| Počet pramenů | 2 |
| upínací systém | FlickLock® |
| Rukojeť | Pohodlná rukojeť pěny s prodloužením přilnavosti pěny Eva |
| Podložka | Pudr Košíky puky 100 mm |
| Reference výrobce | BD111614 |
Bantes lyžařské obchody Black Diamond Ski Sticks jsou velmi všestranné tyčinky, které lze použít ve všech ročních obdobích.
Velmi spolehlivé a odolné, jsou vybaveny systémem nastavení ventilu pohybu.
Funkce, jako je prodloužení pěny a tenisky s práškem, z něj dělají perfektní tyčinky pro turistické lyžování a sněžnice.
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
Puky koše na prach: