Pals d'esquí de diamants negres
SÈRIE TOURING - BATXONS - NOU MODEL
Lleus, resistents i funcionals, els pals d’expedició de diamants negres estan dissenyats per recórrer visites d’esquí diàriament.
El sistema d’ajustament del flicklock de la solapa permet ajustar l’altura del pal amb un ajustament fiable.
Agraireu la punta del tornavís PH3 integrada a la cadena per a reparacions al camp si cal.
Utilitzeu el pommel amb vores rectes per raspar el gel i la neu acumulada als esquís.
Les corretges enganxades pel nus de capçalera són fàcils d’eliminar.
• 2 -Stick Telescòpic (Ø 18 | 16 mm)
• El pal robust presenta una construcció d'alumini
• Manejar amb una extensió d’escuma EVA
• Pommel amb vores rectes per raspar la neu acumulada als esquís
• Suggeriment de front
• Sistema d’ajust de flicklock fiable i ràpid (punta del tornavís PH3 integrada a la cadena inferior)
• Punta crottal per manejar sabates i sabates clímax
• Dragonnered enganxat per un nus de lad, fàcil de desenganxar
• Amples rentadores de cistelles de pols de 100 mm per a una molt bona adherència
Compatible amb les rentadores de 3/4 (opcional, feu clic aquí)
Disponible en 2 mides (regulables): 100-140 cm / 105-155 cm
Couleur: Desert Sky
Vengut el parell

1000 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Material | alumini |
| Pes | 528 g [100-140 cm] / 532 g [105-155 cm] |
| Tallar | Ajustable: 100-140 cm / 110-155 cm |
| Longitud plegada | 90 cm [100-140 cm] / 105 cm [105-155 cm] |
| Nombre de fils | 2 |
| sistema de subjecció | FlickLock® |
| Gestionar | Un còmode mànec d’escuma amb una extensió d’adherència d’escuma EVA |
| Rentadora | Discs de cistelles de pols de 100 mm |
| Referència del fabricant | BD111614 |
Les botigues d’esquí de Bantes Pals d’esquí de diamants negres són pals molt versàtils que es poden utilitzar en totes les estacions.
Molt fiable i durador, estan equipats amb el sistema d’ajust de la vàlvula de flicklock.
Funcions com el mànec amb extensió d’escuma i les sabatilles de pols la fan pals perfectes per a l’esquí de senderisme i la raquetes de neu.
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock va ser dissenyat tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores que passen al camí.
Els discos de la cistella de pols: