L040043
Śrubokręt Dwa kijki Lacal
Pasmo narciarskie
Zaprojektowane we Francji, Screwdriver Two Stick Lacal to dwuczęściowe kije o regulowanej długości od 105 do 140 cm, wykonane z węgla i aluminium, lekkie, wytrzymałe i trwałe.
Przeznaczone są na wszelkie zimowe wędrówki: skialpinizm, wędrówki w rakietach śnieżnych itp.
Z pewnością docenisz bardzo długą piankową rączkę o długości 43 cm, ułatwiającą poruszanie się po stokach.
Tyczki wyposażone są w innowacyjną rączkę, w której znajduje się śrubokręt do regulacji elementów złącznych (końcówki płaskie, Philips, Torx 10 i Torx 20).
• Kijki 2-żyłowe: regulowana w zakresie od 105 do 140 cm
• Solidna i lekka konstrukcja: splot o wysokiej zawartości węgla / splot o niskiej zawartości aluminium
• Innowacyjny uchwyt ze śrubokrętem
• System regulacji klap Alu System Lock
• Długi uchwyt z pianki EVA, lekki, wyjątkowo wygodny i oferujący liczne możliwości chwytania
• Regulowany i oddychający pasek na nadgarstek
• Końcówka o długim rozmiarze z węglika wolframu
• Szerokie podkładki na zimę
Regulacja: 105-140 cm
Sprzedawane w parach z parą podkładek zimowych
Kijki do zimowych wędrówek opracowane we Francji w Grenoble przez Pascala Guidettiego, znanego wynalazcę technicznego sprzętu outdoorowego

500 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Materiał | węgiel (górna żyłka) / aluminium 7075 T6 (niska żyłka) |
| Waga | 480 g na parę |
| Ciąć | regulowany: od 105 do 140 cm |
| Długość po złożeniu | 84 cm |
| Liczba pasm | 2 |
| system mocowania | Zawór blokujący system aluminiowy |
| Średnica nici | 18 mm / 16 mm |
| Uchwyt | długa pianka EVA |
| pasek na rękę | oddychający i regulowany |
| Punkt | długa końcówka z węglika wolframu |
| Pralka | zima |
| Numer referencyjny producenta | FK-07-220 |
Wymiana śrubokrętów:
1 - Odkręcić głowicę znad rękojeści
2 - Odblokuj plastikowe pokrętło o ćwierć obrotu, aby zamienić śrubokręty
Technologie:
• System regulacji wysokości słupka Alu System Lock
• Piankowy uchwyt „Long Grip” o długości 43 cm
• Technologia Screwdriver System z wkrętakami zintegrowanymi z rękojeścią
• Długa końcówka z węglika wolframu przeznaczona do zimowych wędrówek - Rozmiar końcówki