L040043
Desaparafusador Two Stick Lacal Polos
Campo de esquí
De deseño francés, os Screwdriver Two Stick Lacal son bastóns de dúas pezas, axustables de 105 a 140 cm, en carbono e aluminio, lixeiros, resistentes e duradeiros.
Destínanse a todas as andainas de inverno: esquí de travesía, raquetas de neve, etc.
Apreciarás o mango de escuma moi longo de 43 cm, que facilita a navegación polas pendentes.
Os postes están equipados cunha innovadora empuñadura que incorpora un desaparafusador para axustar os fixadores (puntas planas, Philips, Torx 10 e Torx 20).
• Postes de 2 fíos: regulables de 105 a 140 cm
• Deseño robusto e lixeiro: cordón alto en carbono / cordón baixo de aluminio
• Mango innovador con destornillador
• Sistema de axuste de solapa Alu System Lock
• Mango longo de escuma EVA, lixeiro, ultra cómodo e ofrece numerosas posibilidades de agarre
• Correa de pulso axustable e transpirable
• Punta de tamaño longo en carburo de tungsteno
• Lavadoras anchas para o inverno
Axustable: 105-140 cm
Véndese por parellas cun par de lavadoras de inverno
Bastóns de sendeirismo de inverno desenvolvidos en Francia en Grenoble por Pascal Guidetti, recoñecido inventor de equipamento técnico ao aire libre

500 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date:
| Material | carbono (caída superior) / aluminio 7075 T6 (caída baixa) |
| Peso | 480 g por par |
| Cortar | axustable: 105 a 140 cm |
| Lonxitude dobrada | 84 cm |
| Número de fíos | 2 |
| sistema de suxeición | Válvula de bloqueo do sistema de aluminio |
| Diámetro de cordón | 18 mm / 16 mm |
| Manexar | escuma EVA longa |
| correa de man | transpirable e axustable |
| Punto | punta longa de carburo de tungsteno |
| Lavadora | inverno |
| Referencia do fabricante | FK-07-220 |
Cambio de destornilladores:
1 - Desaparafusa o pomo desde arriba do mango
2 - Desbloquee o botón de plástico un cuarto de volta para cambiar os desaparafusadores
Tecnoloxías:
• Sistema de axuste de altura de poste Alu System Lock
• Mango de espuma “Long Grip” de 43 cm de lonxitude
• Tecnoloxía Screwdriver System con desaparafusadores integrados no mango
• Punta longa de carburo de tungsteno específica para sendeirismo invernal - Punta Tamaño