L040043
Šroubovák se dvěma tyčemi Lacal
Lyžařský areál
Screwdriver Two Stick Lacal francouzského designu jsou dvoudílné hole, nastavitelné od 105 do 140 cm, z karbonu a hliníku, lehké, odolné a trvanlivé.
Jsou určeny pro všechny zimní túry: lyžařské túry, výlety na sněžnicích atd.
Oceníte velmi dlouhou 43 cm pěnovou rukojeť usnadňující sjíždění svahů.
Hůlky jsou vybaveny inovativní rukojetí, která obsahuje šroubovák pro nastavení upevňovacích prvků (ploché bity, Philips, Torx 10 a Torx 20).
• 2pramenné hole: nastavitelné od 105 do 140 cm
• Robustní a lehký design: lanko s vysokým obsahem uhlíku / lanko s nízkým obsahem hliníku
• Inovativní rukojeť se šroubovákem
• Systém nastavení klapek Alu System Lock
• Dlouhá rukojeť z EVA pěny, lehká, velmi pohodlná a nabízí četné možnosti uchopení
• Nastavitelný a prodyšný popruh na zápěstí
• Dlouhá špička z karbidu wolframu
• Široké podložky na zimu
Nastavitelné: 105-140 cm
Prodává se v páru s párem zimních podložek
Zimní turistické hole vyvinuté ve Francii v Grenoblu Pascalem Guidetti, známým vynálezcem technického outdoorového vybavení

500 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Materiál | karbon (horní pramen) / 7075 T6 hliník (nízký pramen) |
| Hmotnost | 480 g na pár |
| Střih | nastavitelné: 105 až 140 cm |
| Složená délka | 84 cm |
| Počet pramenů | 2 |
| upínací systém | Alu System Lock ventil |
| Průměr pramene | 18 mm / 16 mm |
| Rukojeť | dlouhá EVA pěna |
| řemínek na ruku | prodyšné a nastavitelné |
| Směřovat | dlouhý hrot z karbidu wolframu |
| Podložka | zima |
| Reference výrobce | FK-07-220 |
Výměna šroubováků:
1 - Odšroubujte hlavici nad rukojetí
2 - Odjistěte plastový knoflík o čtvrt otáčky a vyměňte šroubováky
Technologie:
• Alu System Lock systém nastavení výšky tyče
• 43 cm dlouhá pěnová rukojeť „Long Grip“.
• Technologie Screwdriver System se šroubováky integrovanými do rukojeti
• Dlouhá špička z karbidu wolframu specifická pro zimní turistiku - Size Tip