REACTIK + (E95 HMI / E95 HNE)
Výkonná kompaktná čelovka, viaclúčová, nabíjateľná a diaľkovo ovládaná smartfónom
• Technológia Reactive Lighting pre automatické nastavenie intenzity svetla
• K dispozícii je režim konštantného osvetlenia (na výber 3 úrovne pevného osvetlenia)
• Nabíjateľná lampa (lítium-iónová batéria)
• Výkon od 30 do 300 lúmenov a dosvit od 35 do 110m
Ideálne pre Trail-Running a horské športy

390 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 115 g |
| Záruka | lampa: 3 roky / batéria: 1 rok alebo 300 nabíjacích cyklov |
| Certifikácie | CE / FCC / IC / ARIB |
| farby) | koralové alebo čierne |
| typ lúča | široký, zmiešaný alebo zameraný |
| Maximálne množstvo svetla | 300 lumenov |
| Vzdialenosť max | 110 m |
| Vodeodolný | IP X4 (vodeodolný) |
| technológie | reaktívne osvetlenie alebo konštantné osvetlenie |
| Jedlo | 1800 mAh lítium-iónová nabíjateľná batéria (súčasťou balenia) |
| Čas načítania | 4,5 hodiny |
| Kompatibilita batérie | alkalické / lítium / dobíjacie Ni-MH vďaka boxu na batérie (dostupné ako voliteľné príslušenstvo) |
• Prispôsobiteľný tvar lúča, autonómia a výkon vďaka mobilnej aplikácii MyPetzl Light pre smartfóny a tablety (stiahnuteľné zdarma z App Store a Google Play):
- prístup k zostávajúcej výdrži batérie v reálnom čase
- nastavenie výkonu a autonómie osvetlenia
- aktivácia a tvorba svetelných profilov v závislosti od činnosti
- lampa dodávaná s profilom multifunkčného osvetlenia
- štyri ďalšie profily dostupné cez aplikáciu MyPetzl Light: trail-beh, horolezectvo, trekking, bivak
- lampa pripojená cez Bluetooth® Smart link (funkciu je možné deaktivovať)
- lampa zostáva použiteľná nezávisle od aplikácie
• Režim REAKTÍVNEHO OSVETLENIA:
- Výkon osvetlenia sa okamžite prispôsobí vďaka svetelnému senzoru. Výkon osvetlenia je optimalizovaný tak, aby zaručoval zvolenú autonómiu. Táto automatická správa vám umožní mať čo najviac voľné ruky.
- V závislosti od zvolenej autonómie (2h30, 5h, 10h) sa výkon osvetlenia automaticky reguluje podľa 3 režimov (maximálna autonómia, štandard, maximálny výkon).
• K dispozícii je aj režim CONSTANT LIGHTING, ktorý zaisťuje stály výkon osvetlenia.
• Viaclúčové osvetlenie: kombinácia širokého lúča pre videnie na blízko a zaostreného lúča pre videnie do diaľky.
• Červené prídavné osvetlenie pre zachovanie nočného videnia (červená LED).
•Režim blikania viditeľný na 1 km s výdržou batérie 60 hodín.
• Maximálny svetelný výkon: 300 lumenov
• K dispozícii sú tri úrovne osvetlenia:
- MAXIMÁLNY VÝKON, priorita napájania
- ŠTANDARD, rovnováha medzi výkonom a autonómiou
- MAX AUTONOMY, priorita autonómie
• Dva nezávislé spínače pre zjednodušenie používania. Jeden umožňuje zvoliť režim osvetlenia (REAKTÍVNE OSVETLENIE alebo KONŠTANTNÉ OSVETLENIE), druhý si vybrať z troch úrovní osvetlenia.
• FFunkcia uzamknutia, aby sa zabránilo náhodnému vznieteniu počas prepravy/skladovania.
• 1800mAh lítium-iónová nabíjateľná batéria:
- univerzálne nabíjanie cez micro USB zásuvku
- indikátor nabitia/vybitia
- modrý indikátor aktivácie Bluetooth Smart
- možnosť výmeny batérie za batériový box
•Pohodlná, ľahko nastaviteľná čelenka odvádzajúca pot. Dvojdielna konštrukcia na zadnej strane hlavy pre výbornú podporu pri dynamických aktivitách (beh a pod.).
• Odolné voči poveternostným vplyvom (IP X4).
• Prispôsobiteľné profily a autonómia s mobilnou aplikáciou MyPetzl Light (stiahnite si z App Store a Google Play / vyžaduje iOS väčší alebo rovný 7.1 a Android väčší alebo rovný 4.3).
• Svetelný výkon:
lampe frontale reactik
Je l'ai testé en randonnée nocturne et en vtt et pour du jardinage de nuit.
J'ai adoré la modularité de son faisceau d'éclairage , qui permet d'avoir un grand champ de vision même dans les bois avec une bonne vitesse en vtt. On voit très bien la faune. Je ne l'ai rechargé qu'une seule fois depuis mon achat, son autonomie est impressionnante. Elle permet de réaliser des travaux de précision sans danger comme en plein jour. je recommande. Elle est très confortable à porter.
Lampe
Tout est ok.
Excellent
Cette lampe est un vrai outil pour les expéditions nocturnes que ce soit bivouac, randonnée, VTT, ski et j'en passe. Un bon achat !
L'application mobile qui permet de se connecter à la lampe en bluetooth fonctionne bien mais il y a quelques bugs. Petzl a affirmé être en train de les corriger.