Rectic + (I95 hm / I95 h)
Potent far compacte, multifeix, recarregable i controlable remotament per telèfon intel·ligent
• Tecnologia d'il·luminació reactiva per a l'ajust automàtic de la intensitat de la llum
• Mode d'il·luminació constant disponible (3 nivells de potència d'il·luminació fixa per triar)
• Làmpada recarregable (bateria d'ions de liti)
• Potència de 30 a 300 lúmens i il·luminació de 35 a 110m
Ideal per a Trail-Running i esports de muntanya

390 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 115 g |
| Garantia | llum: 3 anys / bateria: 1 any o 300 cicles de càrrega |
| Certificats | CE / FCC / IC / ARIB |
| colors) | corall o negre |
| tipus de feix | ample, mixt o enfocat |
| Quantitat màxima de llum | 300 lúmens |
| distància màxima | 110 m |
| Impermeabilització | IP X4 (resistent a l'aigua) |
| Tecnologia | il·luminació reactiva o il·luminació constant |
| Menjar | Bateria recarregable d'ions de liti de 1800 mAh (inclosa) |
| Temps de càrrega | 4,5 hores |
| Compatibilitat de bateria | alcalí / liti / Ni-MH recarregable gràcies a la caixa de bateries (disponible com a opció) |
• Forma del feix personalitzable, autonomia i potència, gràcies a l'aplicació mòbil MyPetzl Light per a telèfons intel·ligents i tauleta (descarregable gratuïtament a App Store i Google Play):
- Accés en temps real a la durada restant de la bateria
- Ajust de potència i autonomia d'il·luminació
- activació i creació de perfils d'il·luminació en funció de l'activitat
- làmpada lliurada amb el perfil d'il·luminació multiactivitat
- Quatre perfils més disponibles a través de l'aplicació MyPetzl Light: trail running, alpinisme, trekking, bivac
- llum connectada mitjançant Bluetooth® Smart link (la funció es pot desactivar)
- la làmpada es manté utilitzable independentment de l'aplicació
• Mode d'il·luminació REACTIVA:
- La potència d'il·luminació s'adapta a l'instant gràcies al sensor de llum. La potència d'il·luminació està optimitzada per garantir l'autonomia escollida. Aquesta gestió automàtica us permet mantenir les mans lliures tant com sigui possible.
- En funció de l'autonomia escollida (2h30, 5h, 10h), la potència d'il·luminació es regula automàticament segons 3 modes (autonomia màxima, estàndard, potència màxima).
• També està disponible el mode IL·LUMINACIÓ CONSTANT, que garanteix una potència d'il·luminació fixa.
• Il·luminació multifeix: combinació d'un feix ample per a la visió de prop i un feix enfocat per a la visió llunyana.
• Il·luminació auxiliar vermella per preservar la visió nocturna (LED vermell).
•Mode intermitent visible a 1 km amb una bateria de 60 hores.
• Potència de llum màxima: 300 lúmens
• Tres nivells d'il·luminació disponibles:
- POTÈNCIA MÀXIMA, prioritat de potència
- ESTÀNDARD, equilibri potència/autonomia
- MÀXIMA AUTONOMIA, prioritat d'autonomia
• Dos interruptors independents per simplificar l'ús. Una permet triar el mode d'il·luminació (IL·LUMINACIÓ REACTIVA o IL·LUMINACIÓ CONSTANT), l'altra escollir entre tres nivells d'il·luminació.
• FFunció de bloqueig per evitar l'encesa accidental durant el transport/emmagatzematge.
• Bateria recarregable de ions de liti de 1800 mAh:
- Càrrega universal mitjançant la presa micro USB
- indicador de càrrega/descàrrega
- indicador blau d'activació Bluetooth Smart
- possibilitat de substituir la bateria per una caixa de bateria
•Diadema còmoda, fàcil d'ajustar i que capil·la la suor. Construcció de dues parts a la part posterior del cap per a un excel·lent suport durant les activitats dinàmiques (córrer, etc.).
• Resistent a la intempèrie (IP X4).
• Perfils personalitzables i autonomia amb l'aplicació mòbil MyPetzl Light (descàrrega a App Store i Google Play / requereix iOS superior o igual a 7.1 i Android superior o igual a 4.3).
• Rendiment de la il·luminació:
lampe frontale reactik
Je l'ai testé en randonnée nocturne et en vtt et pour du jardinage de nuit.
J'ai adoré la modularité de son faisceau d'éclairage , qui permet d'avoir un grand champ de vision même dans les bois avec une bonne vitesse en vtt. On voit très bien la faune. Je ne l'ai rechargé qu'une seule fois depuis mon achat, son autonomie est impressionnante. Elle permet de réaliser des travaux de précision sans danger comme en plein jour. je recommande. Elle est très confortable à porter.
Lampe
Tout est ok.
Excellent
Cette lampe est un vrai outil pour les expéditions nocturnes que ce soit bivouac, randonnée, VTT, ski et j'en passe. Un bon achat !
L'application mobile qui permet de se connecter à la lampe en bluetooth fonctionne bien mais il y a quelques bugs. Petzl a affirmé être en train de les corriger.